
Sör kutyáknak
Mert az ember szívesen iszogat a legjobb barátjával.
A grafikusok rémálmai a megrendelők
norbertvincze | 2016.10.30. 08:34:58igazság szerint a kezdő csak azért szop, mert elvállal mindent, hogy legyen munkája. Másrészt meg azért, mert még nincs tapasztalata, hogy egy jól és hatékonyan működő üzletpolitikát és workflow-t dolgozzon ki a vállalkozásának.
Az teljesen ügyfélfüggő még a profiknál is, hogy mennyire hagyják a szabadkezűséget a hozzáértő grafikusra. Múltkor pont néztem egy grafikus skicc rajzolását, ami alatt természetesen kommentált végig beszédben. Keresett ember, igaz nem webfejlesztői vonalon, de ez most nem is lényeg. Mondta, hogy nagyon ritka, hogy a kliens ne módosítaná a saját vagy a grafikus elképzelését, és szinte minden megrendelésnél van "macera". Elsőre akkor klappolhat minden, ha kifejezetten a szolgáltató stílusáért keresik meg a szolgáltatót, hogy szabadkezet biztosítva kapjanak tőle valamit, ami tetszik.

Ahogy Jimmy Fallon és Justin Timberlake énekli az Ironicot, az még büntinek is elmegy

Nelson, a kopasz sündisznó
Egy ritka genetikai betegségnek köszönhetően tüskék nélkül született. A természetben pillanatok alatt vége lenne, tekintve, hogy nem tud védekezni. Imádja ha simogatják, és az olajos masszázst is, amit rendszeresen kap, bízva benne hátha beindítja a tüskék növését.lilaflexninja | 2016.10.28. 11:29:30Ja bocsi, tényleg 2:24-nél meg már tüskéje is van. Nem szóltam semmit.

Szó szerint tökfej ez a lány

A gyilkos bohóc kutya a legfélelmetesebb dolog a világon

Back to the future brazíliában!:)

Halálfejes, démonos szappanok
Tök jó, meg minden, de mégis ki akarja Baphometet tusolás közben megidézni?
Donnie Wahlberg, a New Kids On The Block énekese, megdöntötte a szelfi világrekordját
És ezzel mára be is lehet zárni az internetet. Köszönöm szépen!közlegény | 2016.10.27. 18:01:52nem :)

Cosplay bébzek a New York-i Comic Con-on
(Munkahelyen is nézhető)nemborz | 2016.10.27. 01:19:370:31
ÉÉÉééés ooooootttt a szörny , a tavi rutyutyu :D
(cicivillantós, itthon nézős verzió nincs? :( )










Mert: létezik kétszerű ember? mint "teve három pupú, sőt több"?
A posztra:
Akinek van fölösleges pénze, kidobnivaló, tegye.
Magán vélemény: Kutyául érezem magam, de Löwenbrau-t iszom. Az, olyan oroszlános és nem tőle büdös a szád.