
Ez a medve igazán érzi a bugit
tjunior | 2016.11.14. 18:50:06Ej de rendszeresen nézed, én nem is tudtam, hogy vannak táncosaik. :D
Brave Heads

Még egy sün is kinyitja az iPhone biztonsági ujjlenyomat-olvasóját.
Mec | 2016.11.14. 08:08:01Ja, meg mellbimbóval is működik, csak be kell tanítani.

Remény
Szirmai Márton rövidfilmje, ami egy szatirikus musical a boldogtalan kis országunkról.cila | 2016.11.13. 00:03:40Tényleg ennyire rossz a helyzet, most, Magyarországon?
Nekünk, itt, a Partiumban s Erdélyben se jó, de egy kevéske reményünk megvan, de azt magyarul imádkozzuk.

Aki nem lép egyszerre...
Kikezdi majd Terry Blacklilaflexninja | 2016.11.14. 11:07:29Jó a jobbik is ellenzék. Na pontosítok, elmenne valamelyik bal oldali, vagy liberális párttól, akik még harcolnak is a melegek jogaiért. Azt, hogy a jobbiknál ez miért ciki, már ha igaz, azt nem magyarázom el.
Amúgy, felőlem simán elférne a jobbos/konzervatív/keresztényizé pártoknál is, csak hát ők erőltetik és hangoztatják ezt a konzervatív értékrendet. Aztán meg ciki van, ha kiderül, hogy valaki drogos, vagy zsidó, vagy meleg, vagy festett szőke.

A Milka is belekezdett a karácsonyi cukiskodásba

Kínában mesterséges fület növesztettek egy férfi karjára
SilAsh | 2016.11.12. 18:50:22Én meg olyat láttam, hogy egér hátán péniszt... ^^

„Ennyi hülye vén kurvát!”
Avagy, ne felejtsd el letakarni a mikrofont, ha savazol valakit!cila | 2016.11.11. 18:37:28"Hej, te bunkócska, te drága,
...
... nagy baj van veled, soha el ne feledd,
hogy van bunkócska, van még ezerszám..."

Beszélgess te is a DrumpfBot-al!
Igaz s**fej és még az Izét sem nézi, de szórakoztató.cila | 2016.11.11. 21:17:55Magyarul:
Kedves mr. Trump, bevalom, ellened szurkoltam, de megkérdezném Tőled, ki fog előbb odarepülni? Putyin, Washingtonba, vagy az amerikai elnök Moszkvába?
Nem azért, hogy "merről fúj a szél", azt megmondják a meteorológusok a TV-ben.
A gombérintés miatt.
Google fordítás (nem hallik az égig):
Dear mr. Trump, proven rooting against you, but ask him who will soon odarepülni? Putin, in Washington or Moscow, the US president?
Not to "from which direction the wind is blowing," he told the meteorologists on TV.
Due to the tapping.
Még ilyen fordítás, meg még egy ferdítés és lesz nagy zenebona.

Az internet nem felejt
Dózsa László, '56 nagy hőse, és a hét „p**a” meséje.









