
Úgyse veszik észre, nyugoggyáme’

Mai tudományos rovatunkban a karbiddal történő robbantásos módszert mutatják be lengyel fiatalok. Azaz repül a repül a hordó! :D
(Suhanc koromban mi is nyomtuk ezt a témát, mondjuk mi azért csak festékes doboz szinten ;))Schabee | 2008.05.10. 10:48:31vártam h valamelyikre ráésik de nem

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a világ legveszedelmesebb madara (a Guinness rekordok könyve szerint), a kazuár. A strucc és az emu után a harmadik legnagyobb testű futómadár, borotvaéles középső ujjával, "karate-rúgással" sebesítve támad vagy öl.
bigyminyő | 2008.04.23. 11:02:37Ilyen kazuárt láttam a miskolci Vadasparkban.Élőben nagyon nyugodtnak tűnt....
Persze ha veszélyben érzi magát félelmetes tud lenni.Egy strucc is meg tud ölni egy embert....

"Egy pillanat, amely alatt észre sem veszed, mi történik körülötted!"
Purple | 2008.04.19. 12:10:54szivesen :)

Veszprémi Állatkert - ha nem tudjátok, hogy hova menjetek jó időben :) Nagyon szép hely.
Belkar | 2008.04.18. 16:02:20én még csak a pesti állatkertben voltam :S de nem nagyon szeretek állatkertbe járni látni ahogy az állatok bezárva vannak :(

Mikhail Youzhny veszélyes! Még szerencse, hogy csak magára... ;)
T boy | 2008.04.05. 13:14:55Tanulj meg becsületessen győzni és emelt fővel veszíteni! Ez a második nem megy neki:))))

Szegény maci jól megijedhetett a 2 veszélyes fenevadtól! :D
Schabee | 2008.03.31. 09:43:50reggelt

"Az nem lehet, hogy ma ne legyen cicás poszt." :P
Tehát, egy cicafiú, aki igen veszélyes! :Drivaul | 2008.03.21. 17:52:44Az állatkínzás lenne... Csóri pitt :)
DJ Friki aka Rotti (DJ Rotterdam) évekkel ezelőtti videóját talán már mindenki látta (fenti képek ebből vannak). Kedvenc DJ-nk most visszatér és megbüntet mindenkit sok-sok videóval. :)
(Aki nem akar az avikkal vesződni, itt egy youtube lista a videóival - bungle).bungle | 2008.11.09. 11:12:30Spion0025, ez már volt!

A román rendőrök balettleckéket vesznek.
nkmedve | 2008.03.02. 16:20:37Akkor ha már redőrökről beszélgettünk:
Kohn bácsit rablók támadják meg éjszaka a belvárosban.
Kohn bácsi kiabálni kezd:
- Gyurcsányi mondjon le! Gyurcsányi mondjon le!
Mire egy tucat rohamrendőr rohan a helyszínre.
- Miket ordibál itt maga?!
- Miért, ha segítségért kiáltottam volna, maguk idejönnek???
:D










Sajnos nálunk is lassan divat, a graffititől kezdve mindent nyúlunk. Jellemzi jól az alkotóit, bár ezt is lehet jól csinálni -inspiráció- de h. valaki arra ne vegye a fáradságot.
Biztos nem volt sok pénz, nem volt ötlet, vagy csak erre a melóra alapítottak 1 dekorcéget ami leszámlázta a melót ráadásul ma már minden gimis webdesigner meg grafikus.
És az h. nincs variáció?
Akinek ez a szakmája, tudja h. ahány szín annyi variáció csak a viszonyításképp.
Ha lopsz a legjobbtól...de akkor ha a végén ő sem veszi észre.