
„Szűzen, barátnő és barátok nélkül fogok meghalni”
Nem kellettek a nőknek, ezért bosszút akartak állni a világon - némileg leegyszerűsítve többen is tömegmészárlásba kezdtek hasonló indokból, az interneten pedig rajongókra és nekik való ideológiai betevőre találtak. Mit művelnek a frusztrált férfiak az internet legsötétebb zugaiban?DemJan | 2015.10.14. 21:49:23Én meg azt hallottam megbízható, szavahihető amerikai jóemberekető, hogy ezek a lövöldözések a valóságban meg se történtek, csak a kormány kitalálta őket, hogy a szabad fegyvervislét majd jól betiltsák hamarosan. Bizony.
Notebook szétszerelő kis-iparosok ;)
A Magyar Tudomány Ünnepe az MTA székházában: Novemberben mindenki által látogatható, ingyenes tudományos előadások a védőoltásokról, antibiotikumokról, az evolúcióról, homeopátiáról, a menekültválságról, az iszlám és a nyugati világ kapcsolatáról, Magyarország demográfiai helyzetéről és élelmiszerbiztonságról - amiről beszélgetni szoktunk. :) Ha szeretnétek meghallgatni valamelyik előadást, regisztrálni az adott programra kattintva lehet.norbertvincze | 2015.11.12. 18:06:56akkor a nők vibrit kellene magukkal hordjanak az előadásra, így lehet a férfiaknak is érdekesebb lenne az ott eltöltött idő :D
Növényizé: rendhagyó fűvészkert Angliában, ahol mérgező és hallucinogén növényeket mutatnak be. „Fűben, fában orvosság” - meg halál, ha mellényúlsz. :)Szancso | 2015.10.13. 18:40:53A kipeckelt szájjal, és megkötözve, amúgy sem enne a főztödből. Ezért biztonságos! ;DD

Mindeközben Amerikánóban.. ;)
lb7 | 2015.10.13. 20:39:49Én csak azokat a szép autókat sajnálom. :( Ha az én autómat baszta volna össze az a dagadt riherongy, biztos hogy nem szedett volna le róla egy rendőr sem. Inkább nem is taglalnám mit tettem volna vele...

De Jeugd Van Tegenwoordig - Manon
Végre egy videóklip normális szereplőkkel... ;)közlegény | 2015.10.13. 09:27:56benne van a bugi... a veséjében :)

Plébekk a tévében? Megoldjuk... :D
A sztori röviden (kösz BZ!): '86-ban az Iron Maident meghívták valami német popműsorba, és aznap derült ki, hogy pléhbekkelni kellene, amit ők sosem szoktak. Így hát elkezdték a nótát, majd nekiálltak ökörködni, hangszert cserélni menet közben és hasonlók.lilaflexninja | 2015.10.12. 10:25:13A Patakynak bezzeg sose volt baja, hogy plébekeljen.

Testépítő humor... ;) A következő az lesz, hogy törpe csajokkal jönnek össze.
közlegény | 2015.10.07. 15:57:06egy bizonyos testrész azért még pallérozása szorul a díszes társaság egy részénél :)

Jelbeszéd... nem csak siketeknek ;)
Szancso | 2015.09.30. 22:10:04:DD
Vagy "halszagút" :D

Jön az önvezető kapszulaautó
Novembertől 25 kilométer per órával hasítanak a holland közutakon a rendelhető járgányok.lilaflexninja | 2015.09.30. 08:06:34A 4-es metró, a fészbuk, mi volt itt hétfőn? Tényleg támadnak a szíriusziak?
Mondjuk nem nagy meglepetés már az ilyen, hogy leáll, nem működik, összedőlt, nem volt anyag benne, beázik. Nálunk ilyenek az új dolgok.









