
"Érzem, ó áj láv jú!", "Belépsz indö dór...", "Szívem érted forever dobog..."
Helyenként kicsit mintha hiányos lenne a fordítás. ;)(Hujber Ferike meg a nemzetközi sztár wannabe, mi? :D
Ennél még esküszöm az orosz vodkagőzös verzió is jobb... bungle)
120 centi tömény erőszak
(Nem akartam eleinte felrakni, hogy egy újabb anyázásnak nézzünk elébe, de annyian bekülditek, hogy ha nem rakom fel, akkor is anyázás lenne... :) - bungle)
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.bandee1219 | 2007.12.13. 15:56:05Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :)

Na ezt is ketten küldték be, szinte egyidőben:
AtiBoa: 400 szál cigaretta, és ami utána marad az emberben. Nos, ha eddig nem dohányoztál, ezután a videó után nagy valószínűséggel nem is fogod kipróbálni (ha van 1 kis eszed :P)
Dezpapa: Ideje lenne leszokni, nem?bungle | 2013.09.09. 01:11:21norbertvincze küldte (sztem ugyanaz, mint a fenti videó):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=lMDfyF1VF6o#t=226
Szöveg: "Egy kis tápanyag a tüdőnek. Kisérlet 400 darab cigarettával."
Ha netán a hétvége után (mi is ott voltunk, mielőtt feledésbe merülne az esemény) dominozhatnékod lenne... egy kis válogatás:
Domino
Domino Tetris
Do mino Pressure
Jamaican Dominoes@ndor | 2007.11.22. 09:08:36Én is azt hittem először! :) Jajj, hogy mennyit játszottam én azzal anno! :)

Már megint a japánok: looool ez hogy kivan! :)
Nem lennék néző ebben a műsorban...Fantom1983 | 2008.02.10. 15:24:31Már anyám is kezde aggódni,de azért ő is megnézte vagy 5X,ő is nagy játékosnak tartotta!Egyszerűen super ez a video!

Ha még nem lenne eleged Halloweenből meg a tökökből... ;)
(aki esetleg faragott tököt, az berakhatna képet a kommentekbe linkelve!)Maccoyi | 2010.10.30. 11:11:56Rókatökök :D
http://coedmagazine.com/2010/10/13/76-halloween-pumpkins-puking/
A Google keresőt naponta 200 millióan hívják le. Ha a Google nem fehér, hanem fekete lenne, az energia megtakarítás 750 megawatt/óra lenne évente, ami megfelel kb. 300 000 db konyhai vízmelegítőnek. Szóval használja inkább mindenki a Blackle változatot. :)bandee1219 | 2007.10.24. 10:32:27Erre én is valahogy így emlékszem (legalábbis, hogy nagyon magas szám), de ez baromi sok.

Treasure of Cutlass Reef - kalózos gémizé.
Próbáljátok ki magatokat, hogy milyen kapitányok lennétek... elég komoly és igényes játék!JeLo | 2007.10.10. 13:12:37Végig toltam én is :) Szerintem is a vége felé könnyebb, kivéve az utolsó. Na ott végül 3 emberem maradt a nagy hajóra, ami kb 1500-on állt :) rohadt lassan töltötték a 80 ágyút :)

Ha sokat okoskodna a szomszéd vagy eleged lenne a tanárokból... :)
Tooni | 2010.06.09. 18:51:09Ennyi erővel önmagadban is vitatkozhatnál.










http://youtube.com/watch?v=tQn-JSF_zQ8