
Még egy ilyen tenyérbemászó nyulat, mint ez... :)
sergi | 2014.05.19. 22:13:55newlpercelt
Szellemes bosszú - ilyen barátok mellett ellenségre már nincs is szükség... ;)
I. C. Wiener | 2014.05.16. 14:49:17Elég beteg videó :)
Egyébként azon csodálkozom, hogy legtöbbször testi sérülés nélkül megússzák azok, akik ijesztgetnek. A nagy pánikban azért könnyen elcsattanhat 1-2 pofon...
Szinte minden környezetvédelmi ötletnek járó díjat megnyert már a Solar Roadways projekt.
Egy idahói házaspár kezdett kísérletezni 2009-ben olyan napelemekkel, amik nagyon ellenállóak, és elbírják a legnehezebb autókat is.
Az ötlet viszonylag egyszerű: ilyen strapabíró napelemekre kellene lecserélni az aszfaltot az utakon - a legnehezebb kamionok is közlekedhetnek rajtuk, 113 tonnát bírnak el - így azok szinte folyton áramot termelhetnének. A napelemekben apró kis lámpákat, ledeket is elhelyeztek és mindegyikben van egy processzor is. Így az utak “felfestései” a zebrák, sávok bármikor gombnyomásra megváltoztathatóak.Tooni | 2014.06.19. 16:35:38Kedvenc bőbeszédű ausztrálom megdumálja magában miért bullshit a napelemes útburkolat.
https://www.youtube.com/watch?v=tJmnAWCasi4

Van ahol figyelnek az ilyen részletekre is ;)
nearo | 2014.05.12. 00:56:46Képzeld, leér a lábujjam, de éppcsak a lábujjam, ha van rá lehetőségem, akkor nem spiccelve lábujjhegyen fogok támaszkodni...
Hasznos olvasmány: http://bikemag.hu/tech/nyeregmagassag
Ha túl könnyen leér a lábad, lehet inkább neked van túl alacsonyan a nyereg...
Spd... jó tudni, hogy ez a neve:)
Lehet hordani váltócipőt. A motorosok sem védőruhában meg sisakban flangálnak egész nap. Egyébként meg soha nem szabad abból kiindulni, hogy az embernek van esze. Nincs, mindig azt kell feltételezni mindenkiről a közlekedésben, hogy hülye. Hányszor láttam bicóst egyensúlyozni lámpánál ilyen cipőben... de feltételezem a piroson áthajtások egy részében is benne van az ilyen. "Nem jön gyalogos, akkor mehetek" - aztán majdnem elüti az öreget, aki nem nézett körül (ja igen, zöldön is csak úgy megyünk át, hogy előbb körülnézünk... a zöld - sajnos - nem azt jelenti, hogy biztonságos az átkelés, hanem azt, hogy szabályos).
Szentté avatás? Nem is hangzik rosszul. Kár, hogy nem azért bringázok, mert óvni akarom a környezetet, hanem azért, mert élvezem.
Ez a gőzmozdonyos téma jó... egyszer szívesen kipróbálnék egyet. Bár a szénlapátolásban lehet elfáradnék, szóval inkább ne legyél a közelben.
Látom nem érted mire gondoltam az energiaminimummal... a bicós lejtőn nem fékez, ha biztonságosnak ítéli meg a pirosat, akkor simán áthúz rajta, a busz seggében lohol, hogy minél kevesebb menetszelet kapjon, stb... és most nem magamról beszélek, de egy bicósról a forgalomban ezeket kell feltételezni. Ha egy ilyen kapaszkodónál mondjuk 10 olyanból, aki átgurul a kapaszkodó nélküli lámpán, csak egy megáll, már megéri.
A Tornádót meg kösz, de nem.
Nem az, hogy baszok letenni a lábam... nyilván ha muszáj, akkor leteszem. De ha van más, kényelmesebb lehetőség, akkor miért ne?
Nem gondoltam volna, hogy ekkora elutasítást kapna itthon egy ilyen ötlet... bár nyilván az izé-s minta nem reprezentatív, de ez számomra akkor is meglepő.

Ilyen csapnivaló Schobert gyorskajája
Végre bárki számára elérhetőek az Update hamburgerek, pizzák és hot dogok, úgyhogy gyorsan szereztünk is párat tesztre. A többség soha többé nem akar enni, de az árakkal biztos, hogy nagy gond van.
Pizza (1699 Ft)
„Ez úgy nézett ki, mintha a 8 és 10 éves unokaöcséim szerettek volna meglepni egy ebéddel, és a pizza elkészítéséhez részeg egyetemisták segítségét kérték volna, akik azt raktak rá feltétnek, amit épp a kollégiumi szobájuk hűtőjében találtak.” :Dlilaflexninja | 2015.04.21. 13:10:57Ráadásul nagyon nem olcsók ezek. 40g csípsz 500 Ft???????????????????????? Hát akkor már jobban jár bárki, ha nem eszik inkább és meg is marad a pénze.

Érettségi középiskolás és egyetemista fejjel
cila | 2014.05.10. 18:34:47"Hegycsúcs... aztán majd jön a lankás rész"? Bla-bla.
Iskolája válogatja. És jó- (vagy bal-) szerencse dönti, ki hová kerül.
XX (> 18) éven felüliek, őszintén, átmennétek a vizsgán, ha Ma, vagy holnap kellene körmölni?
Pitagorász tételtől a ... nemtudommiig

Ilyen lenne a világ, ha a nők férfiként, és a férfiak nőként viselkednének. :)
cila | 2014.04.30. 15:53:55A férfi? az valami egészen más :)

A Nissan egy új festékkel kísérletezik, ami lepergeti magáról a koszt és így az ilyen festékkel bekent kocsikat nem kell lemosni.
vbk | 2014.04.28. 14:46:13Ez tényleg nem nagy szám! Már több, mint egy évszázada ismert, hogy a víz (poláris oldószer) rosszul nedvesíti az apoláros felületet. Langmuir a 20-as évek körül már azzal szórakozott, hogy üveget (poláros felület) amfipatikus (poláros és apoláros résszel rendelkező) molekulákkal vont be.
Ez a festék is ilyen, csak közben a marketingesek feltaláltak egy új jól hangzó szót: "nanotechnológia".
Kíváncsi vagyok, vajon mikor fogják a szappanos vizet is Nano-hitech-inteligens folyadékként reklámozni.

Kinek kell maga a telefon, ha ilyen szórakoztató kis SD kártya jár hozzá? ;)
hopi05 | 2014.04.17. 11:20:58Ott van..

Jerry Springer-interjú - a nők szexet és gyilkosságot akarnak
„Volt egy férfi is egy nő, egy ideig együtt voltak, majd a nő szakított a férfivel. Ő bosszúból felbérelt két embert, hogy öntsenek savat a nő arcába. Örök életére megvakult, a férfit pedig 14 évre börtönbe zárták. A büntetése lejárta után aztán megkereste a nőt, összeházasodtak, és 34 évig boldogan éltek együtt. Őszintén, te nem akarnád tudni egy ilyen történetnek a hátterét?”cila | 2014.04.18. 21:39:28Személy szerint immunis vagyok az ízléstelenség iránt. De, most, reppelhetnékem támadt:
Volt egy férfi meg egy nő.
Egy nagy farok, meg egy cső.
Megdumálják, "Hogy b.szol?"
"Garantálom, hogy passzol."
Illik-e vagy nem illik?
És ha megírja a Blikk?
Nabumm és akkor mivan?
Ingyen reklám lesz, fiam.
Hiába, nehéz eladni az "Írást". Kell a Szenzáció. Van erre egy orvosi szó, ha jól tévedek, "voajőrizmus" (leselkedés).









