
Nem tudom eldönteni, hogy ez bravúros mutatvány, vagy ostoba makacsság
Jaca | 2016.11.17. 11:53:34Az a szép, hogy kétszer is visszatolatott, hogy a forgalmat elengedje :)
A Hegy és a szégyen kolompos is beszáll a környezetvédelembe
nopli | 2016.11.16. 18:41:58Jól példázza a helyzetet. Emberek tucatjai utálják a reklám szerint a figurát, és étellel dobálják ;)
icipicit sem tűnik másnak ez melléfogásnak?

Oktatóvideó a bukósisak fontosságáról
lilaflexninja | 2016.11.16. 14:10:00Ha én rámpát építenék, akkor az indulási rámpa nem lenne alacsonyabban se alacsonyabb az érkezésinél, vagy ha már igen, akkor büdös nagy gyorsasággal próbálnám a dolgot.

Bokszmeccs az ukrán parlamentben

John Lewis idei karácsonyi reklámja a kutyák számára olyan, mint nekünk egy Bíró Ica videó

Megvalósult a sci-fi írók álma
Ez a füles bármilyen nyelvet egyből lefordít neked.lilaflexninja | 2016.11.15. 07:16:03http://www.weyland-yutani.hu/ mert van ilyen is. Amúgy szerintem nem hasonlít a logó, bár én azt se tudtam mi az a weyland yutani

Vállalati háború, szószerint értelmezve

Ebbe az Addams Family kastélyba költöznek Obamáék a Fehér ház után
vnyoc | 2016.11.16. 19:06:39Muhhahaha :)

BMW, nyári gumi, padlógáz
Na, ki sejti, hogy mi sül ki ebből?cila | 2016.11.18. 21:21:43Bicajjal járok,
amíg lehet.
Jöhet eső,
szél, vagy hideg.
Munkába is azzal megyek,
téli gumit még, nem lelek.
Fűtők, azaz sofeur-ök,
kíméljetek,
kíméljetek.

A nagyi is érzi bugit
hawkeye | 2016.11.14. 12:43:43
A korához képest igen mozgékony. Irigylem a hálótársát, ha más szituációkban is így.....









