
Bruno Mars és a Victoria's Secret párosítása ilyen király videót eredményez

Nem gondolnád, de egy lámpaoszlop tényleg életmentő lehet
negativ_kommentelo | 2016.12.09. 00:41:40Az még haggyán (vagy hogy írják ezt a szót), de amiket ajánl a végén a youtube, azt nem biztos, h mindenki szeretné látni...
A partviscsapkodás a kamera ellen nem használ, ellenben a riasztót beindítja
Avagy, ez van ha még betörőnek is hülye vagy.hawkeye | 2016.12.08. 07:34:22
Csak úgy működik, ha közben mondja a varázsszavakat is: hókusz kókusz fókusz legyen életlen,...stb. :)

Nem csak bunkó autósok járják az utakat
hawkeye | 2016.12.08. 07:30:13
Baleset esetén az oroszok rohannak segíteni. Teljesen másképp viselkednek, mint nálunk...

Megfilmesítették a Queen Bohemian Rhapsody című dalát
lilaflexninja | 2016.12.08. 11:42:13Nem, de ott se rossz

Ez a hóember mindenkit beparáztat

Innál olyan bögréből, ami egy szeretted hamvaiból készült?
cila | 2016.12.06. 20:23:03Az anyag körforgását mindnyájan tanultuk. Annak a víznek a molekulái, amit most megiszom, rég elhalt embrekben, állatokban, növényekben volt valamikor. A mi atomjaink is csak most a sajátunk. (Nem lélek- hanem anyagvándorlás).
Nem undorodnék, ám kegyeletből inkább nem innék belőle.

CCRAP - 19. századi megoldás a 21. századi Ausztráliának
Avagy, ilyen lenne egy őszinte kormánypropaganda. (Erunder)Hospak | 2016.12.15. 23:43:08Nyilván nem egy szélerőműre gondoltam, de ahhoz hogy azonos mennyiségű energiát termeljenek a szélerőművek ahhoz már rengetegre van szükség, kb 2000 db szélturbinára. Nah ilyen mennyiségnél viszont már jelentős a karbantartási költésg, a környezetre gyakorolt hatás, és előállítás során is a szennyezés. Pluszban a turbinákat sokkal hamarabb le kell váltani.
A radioaktív hulladékokat meg pl Magyarország nagyon nem is raktározza/hatja, hanem szépen viszik Szibériába, ahol aztán tényleg senki/semmi se él, nemhogy oda menne kirándulgatni... Ennyire nem kell túlzásokba esni, alapból a "hordók" amikbe rakják már leszigetelik az egészet, majd több száz méterrel a föld alá ássák, szóval lövésem sincs miről beszélsz itt.
Visszatérve a videóra, ott egy szénerőművet akarnak nyitni, aminek sokkal nagyobb a környezetkárosító hatása és lényegében erre akartam rámutatni. Nyilván az atomerőmű sem a legideálisabb, de még mindig ezerszer környezetkímélőbb, mint egy szénerőmű, ezért nem szeretném ha az emberek minden hülyeségnél Magyarországgal vonnának párhuzamot, legfőképp ha a két dolog igenis különbözik...

Tesla pisztoly elsütés 28 000 FPS-ben
hawkeye | 2016.12.06. 07:32:27
A méret csökkenése, és a teljesítmény/hatótávolság növelése csak idő kérdése.
Ha gyilkolászásról van szó, az emberi elme felülmúlhatatlan...

Mini sör pong utazásokhoz









