
Nem sok szerettelibb ölelés létezik ennél

A Dél-Afrikában élő elefántok nem sokszor kerülnek hó alá, az biztos

Sózott meztelen csiga, antik szekrény hátulja és kutyasz*r
Avagy milyennek találják az édességeket a kínai boltból a youtuberek
Egy korsó rament valaki?

Adj nevet Te, a kis Afrikai Elefántnak
Részletek: https://www.facebook.com/sostozoo/
Robokutya a Sony-tól
Ha a főbérlő nem engedi a háziállatot...
Ezzel a nővérrel nem szívesen futnék össze a sötétben

Retró élet II. rész

Icuka egy kicsit másképp

Ti kipróbálnátok, milyen a retró élet?
VanZant | 2018.08.23. 21:44:31Volt kispolákom, és a főfék, az nem bowdenes. Hanem hidraulikus. Csak a kézifék, a szivató, és az önindító bowdenes. Kb 1936 óta hidraulikus fékre állt át minden gyártó: https://www.youtube.com/watch?v=c9-g2pTrH_U
Hja, és a kormányt el tudtam forgatni tenyérrel, csak egy picit mozgásba kellett hozni az autót. :D
Álló helyzetben, tényleg nehéz kormányozni minden szervó nélküli autót. Az utóbbiakat járó motor nélkül is. ;)
A fékhossz pedig a relatív kicsi dobfékek miatt van. Ráadásul elől, csak egy munkahenger van, szemben a trabi két munkahengerével. :D










https://i.imgur.com/rcOtJcf.jpg