
Terrafugia Transition - a jővö autója?
Fever | 2009.02.05. 13:45:06Remélem nem..:)
Az Ezüst Nyíl, avagy Kádár János állami különvonata, amit azért kellett megépíteni, mert egyaránt utált buszozni, hajózni, és repülni. A mai vezetőknek bezzeg sima Audi jut csak. Hehe.mumus | 2009.02.01. 20:55:13ez inkabb ezust teknos...

ŐK is meglátogatták Obama beiktatását! :D
Már itt is meglátogatták...dani0001414 | 2009.01.29. 17:38:55Ha jol megnézitek lehet látni lehet látni hogy a műemlék előtt megy el. Ami arra ad következtetést adni hogy ez a tárgy még akkora sem lehet mint egy vadászgép. A gyorsaságát tekintve pedig nem lehetett madár sem. Valószínűleg valamilyen rovar repülhetett el a lencse előtt nem messze.

Az oroszok nem kispályáznak ezzel a repülő izével. :)
A Kalinin K-7 még a 30-as években.Mr.T. | 2009.01.29. 14:29:44Pásztó környékéről vki? :)

Mit csináljunk megunt, leselejtezett repülőgépünkből? Szállodát!
bungle | 2012.12.13. 14:00:18www.dailymail.co.uk/news/article-2247455/For-high-fliers-budget-The-hostel-built-board-real-Boeing-747-jet.html

Parajet Skycar, a repülő-guruló izé...

Lajka kutya titkos kiképzése! :D
bandee1219 | 2010.02.25. 12:24:49megtaláltam :D

Én meg még azt hittem ennyire nem süllyedhet le a játékipar!
"A férfi orrából kilógó zöld gumit meg kell húzni, ekkor kiugrik az agya, az nyer akinek messzebbre repül."Jay Papa | 2009.01.15. 22:00:25xD

Egy érdekes Jet Pack típus tesztelése Japánból. :)
TeamCo. | 2009.01.13. 05:45:25ez nagyon mókás:D

Robbie Maddison szilveszterkor a motorját ugratta. :D
Persze nem viccelődött vele, sőt elég komolyan egy szálloda tetejére repült vele. ;)Bonyek | 2009.01.11. 14:07:45Ez kéééész!!! Minden tiszteletem az Övé,akár hogy is hozta létre,én azt hiszem,maradok a liftnél!









