
A filmtörténet legbizarrabb halálesetei felvetik a kérdést:
Miért is nem vetik a rendezőket, producereket, gyártásvezetőket előzetesen pszichológiai alkalmassági vizsga alá? Cápa- és oroszlántámadás, hőguta, tűzveszély, életveszélyes allergén anyagok - csak néhány azok közül a veszélyek közül, amelyeknek a stábok rendre ki vannak téve. És akkor a lefejezett gyerekszínészekről még nem is szóltunk.
Dubajban már így oltják a tüzet
Azért ez elég menő.K214 | 2017.01.29. 21:03:11Ha ilyen közel van a vízhez akár fölé is repülhetne. Biztosan hatásosabb volna, mint azzal a kis tömlővel locsolni :)
Légy bátor! De ne legyél hülye!
Ez a 235 Productions™ üzenete azon kalandoroknak, akik gyönyörű helyeket kívánnak felfedezni.Ravennë | 2017.01.25. 13:59:05Félretéve a mondanivalót meg kell jegyeznem, hogy kib*szott (csak a nyomatékosítás miatt mondom :D) igényes és látványos felvétel ez a Balatonról.

#Izé.hu
Megújulásunk nem csak külcsínben jelenik meg, hanem abban, hogy mostantól több közösségi oldalon is jelen leszünk.
Naponta frissülő Insta oldalunkon a nap legjobb posztképei jelennek majd meg, valamint azok a vizuállatságok, amik a legIzésebbek lesznek. Küldjetek nekünk minél több Izét, hogy ti is ott legyetek a hashtegeink között.Ravennë | 2017.01.27. 14:37:34Erre valók a címkék. :P

Budapesti szmogriadó gépjárműforgalom korlátozással
2017. január 23-án, hétfő reggel 6 órától Budapest közigazgatási területén tilos azzal a gépjárművel közlekedni, amelynek forgalmi engedélyében a környezetvédelmi osztályt jelölő kód: 0; 1; 2; 3; 4, vagy amelyek forgalmi engedélye nem tartalmaz környezetvédelmi osztályt jelölő kódot. A szmogriadó riasztási fokozatának elrendelésekor a gépjárműforgalmat korlátozó intézkedések betartását a rendőrség ellenőrzi, az elrendelt korlátozás megszegőivel szemben százötvenezer forintig terjedő bírságot szabhat ki.Traveller_x | 2017.01.25. 19:18:51Biztosan nem jött be nekik a rezsicsökkentés, és további csökkentést eszközölnek, a hó végi éhendöglést megelőzvén. Hidd el tüzelnének szivesen fával, ha lenne miből megvenni. Hiába na, az olimpia áldozatot kíván....

- Te Szása, elektromos tűzzel mit csináljak?
- Hát ott a hó Oleg, dobjad rá azt!vadonka | 2017.01.23. 10:28:16Erről egy vicc jut eszembe:
Mit csinálnak az elektronok a vezetékben?
Amperkodnak..
Tudom elég szar, de ide illik :)

Azt hiszem becsokiztam volna, ha ez velem történik
Csádi | 2017.01.20. 10:57:49Biztos elbambult, és féktávon belülre érkezett az előtte menő kamion, ezért oldalra rántja a kormányt, hogy inkább frontális ütközés legyen belőle, mint gyenge koccanás. Az előtte levő kamion rakterében biztos értékesebb dolgok vannak, mint a szemből jövő autóban. Általában csak emberi életek. Az meg értéktelen.

Halálcsillag csillár, azaz Halálcsillár az IKEA-tól
ladislav | 2017.01.19. 17:52:43Ehhez a lámpához amúgy még miért nem csinált senki matricát? Kurva jó lenne.

Ne felejtsd el lezárni a kocsidat!
Na jó, azért ennyire nem kell.Ravennë | 2017.01.20. 01:35:18Szerintem félreértitek. Valójában a fa lett kikötve, hogy ne vigyék el tüzelőnek a tuggyukkik'.

Egy toll, amit basztathatsz agyalás közben
Én hülye meg azt hittem ezt bármivel megtehetem.Sztumi | 2017.01.17. 21:16:48Ez nem toll, hanem egy biz-basz amivel írni is lehet.









