
Akár guruló izé is lehetne ez az akvárium, amit a benne úszó aranyhal irányít

Drónfelvétel a szmogos Budapestről
Ravennë | 2017.01.26. 14:10:37"Budapesten napok óta sűrű szmog van, ez nagyon szépen kijött ellenfényben, naplemente előtt nem sokkal."
Na igen, alkonyatkor a köd is nagyon szépen "kijön". ;)
http://444.hu/2017/01/23/kiakadt-a-meromuszer-hogy-a-feneben-lehet-ennyire-szmogos-sajoszentpeter-levegoje

NOlimpia- a projekt bukása
norbertvincze | 2017.01.27. 07:57:54ez jó lett, fekszik minden poén :)

Gördeszkások a világ minden tájáról, elképesztő tehetséggel megáldva

Ilyen lenne a Pluto felszínén landolni

Légy bátor! De ne legyél hülye!
Ez a 235 Productions™ üzenete azon kalandoroknak, akik gyönyörű helyeket kívánnak felfedezni.Ravennë | 2017.01.25. 13:59:05Félretéve a mondanivalót meg kell jegyeznem, hogy kib*szott (csak a nyomatékosítás miatt mondom :D) igényes és látványos felvétel ez a Balatonról.

Fotósorozat a gyerekkorról
Illetve arról, amilyennek annak lennie kéne, tévé és internet nélkül
Ez a rákellenes kampányfilm nem kicsit kiverte az embereknél a biztosítékot

Ez itt kérem egy jégkorong

Részegen síelni lehet veszélyes, de ha más próbálkozik ezzel az vicces










http://www.ize.hu/ize/post/26732