
Ilyen tanszék egyetlen európai egyetemen sincs
Debrecenben hozzák létre az első európai ajurvéda tanszéket, az erről szóló megállapodást szerdán írták alá a Debreceni Egyetem (DE) és az indiai AYUSH Akadémia vezetői.Resystanc3 | 2014.10.05. 01:09:40Jól mondod. :) Csak nagybetűvel kellett írnom és máris tudunk beszélgetni. Gyakrabban be kéne nyomnom a SHIFTET.
Ha sokat rázod, hamar elsül! ;)
Egyébként ebben a posztban lévő rendőr is ilyennel hadonászott...Travis Kestrel | 2014.09.25. 11:27:29A hibás fegyverek szolgálatba állításánál nem volt semmi korrupció, ugyanis a Taurus majd' 100.000 fegyvert hív vissza ez miatt. Ami pedig necces hogy a Taurus már így is a csőd szélén áll.
Egy utcai árus megpróbálta kivenni az intézkedő rendőr kezéből a paprika spray-t. Brazíliában az ilyen mutatványokat golyóval jutalmazzák. A „bátor” férfi később belehalt sérülésébe.vadonka | 2014.09.26. 13:36:49Ez pont olyan mint az, hogy nem minden cigány bűnöző de egy rétege az és emiatt a magyarok döntő többségében az az előítélet van, hogy mindegyik az. A rendőrökről is kb. ugyanígy gondolja egy jókora réteg, hogy egy (valahol) szükséges de rossz. Sajnos ez az ország pont nem az ahol a rendfenntartó erőre büszkék lehetnénk. Én meg ugye itt élek szóval nincs viszonyítási alapom más országok rendőreihez képest a miénk jó vagy rossz. Viszont abban igazad van, hogy az előítélet az rossz dolog.

Reméljük, hogy itthon egyik Bubi használó sem kap kedvet ilyen és ehhez hasonló mutatványokhoz!:)
Roli979 | 2014.09.20. 23:31:30oroszoknál nem sokáig húzná... :D

Amerikában nem úgy kezelik az ilyen helyzeteket, mint nálunk. Az ifjú tolvajjal nem bántak kesztyűs kézzel.
rotel | 2014.09.21. 23:36:13elég gyenge a két köcsög

Ti is láttok néha ilyen izéket? (Hát persze, hiszen itt izéltek... ;))
unumunu | 2014.09.03. 23:01:27Ez egy figyelemelterelő cikk, a valóság az, hogy minden újszülött szemébe csöppentenek egy szintetikus fehérjeláncot az egyenjogúság miatt, ami egy titkos technológia segítségével egy nanotechnológiás fátyollá áll össze, ami modernebb kijelző, mint a GoogleGlass. Ezzel a technológiával scannelnek és látnak a beavatottak realtime egy hologrammokkal teli virtuális valóságot, ahol megvalósult az időutazás is. Akit érdekelnek a részletek keresse az erről szóló Orbita című Krúdy díjas író tollából származó novellagyűjteményt, vagy az ez alapján a rövidesen megjelenő filmet.
Vagy érdeklődjön az orbitanovella@gmail.com címen.

Az idei parasztolimpia reklámfilmje... igen, van ilyen. :D
FatSnakeFoot | 2014.08.11. 13:32:49A Konzerv (Converse) gumicsizma nagyon paraszt.:)

Ilyen is csak a filmekben van: egy zsiráf vesztette életét szállítás közben

Ilyen az átugorhatatlan YouTube reklám ;)
lilaflexninja | 2014.08.01. 09:18:19Mondjuk furcsa, igen, hogy van, hogy nincs reklám, van hogy van. Gondolná az ember, hogy kiskutyás videó előtt Menhelyes reklámot adna, de nem. Vagy holt amatőr videók elé ne tenne, de azt sem. Vagy ugye, hogy jól működne az, hogy én hány éves vagyok és mikre kerestem rá, de azt se sikerül eltalálnia. Szóval tényleg furi. Ezzel a reklámmal sem találkoztam még.

„Lécci maradj örökké ilyen kicsi!” :)
bungle | 2014.07.31. 12:54:08Erről meg nekem ez jutott eszembe:
www.funpic.hu/hu/kategoriak/tablak-plakatok/30866_?categoryId=20&position=&large=1









