
Egy nap egy egyiptomi iskolában. Valaki igazán eltörhetné a kezeit és felgyújthatná... (Csak erős idegzetűeknek!)

Vasúti híd 3 perc alatt.
Csádi | 2011.05.28. 10:25:56a rákér ilyen fostos a pali, állandoan elfut, idegesít és alig látni valamit. amugymeg mobillal jobb videot készitek
Slavisa Pajkic, a szerb "Elem Ember" jól bírja az áramot. Néha feltölti magát elektromossággal, ilyenkor kigyullad a szájába helyezett az izzó, de a neoncsőhöz is elég csak hozzáérnie, hogy világítson.
Horological Machine N°3 Frog - egy ház árába kerül a lila arany karóra.
Greg46 | 2011.05.18. 23:04:30Van egy Patek Philippe óra, amiből évente 1-et csinálnak, és 20-30 évre előre el van adva az összes... Az 175 millió ft....
17 millió forintért egy óra nem olyan extrém drága.....
Félre értések és anyázások elkerülése végett, NEM engedhetnék meg magamnak én sem egy ilyen órát, de mivel hogy érdekelnek és szeretem az órákat, így tudom, hogy ennél vannak sokkal sokkal drágább órák....

"Kedves" kis gyerekműsor az izraeli tévéből, egy aranyos zsidó lánnyal és a gorillájával...
Findzs | 2011.05.09. 15:54:04a bébz kategóriában is indulhatna a csaj
itt van még egy videója:
http://www.youtube.com/watch?v=wA1WFJ8N7hc&feature=related

Működő mini nyílpuska 22 karátos aranyból és ezüstből.
Kisolek | 2011.04.20. 21:33:18Az osztálytársad valószínű kissé megijedt volna mikor kigyullad a haja :D

"Nagyon süti..." :)
Cookie a "kis pingvin" a Cincinnati állatkertből.Kathy | 2011.04.18. 20:39:21Ahogy a végén prunnyog...komolyan mondom, megkönnyeztem, annyira kis drága...:)

Kronum - egy új sport.
A Kronum egy amerikai sport, amely egyesíti a foci a kézilabda és a kosárlabda sportokat. A játék gyors iramú és magas a gólszerzési arány. Az Egyesült Államokban egyre nagyobb népszerűségnek örvend, de Európa "meghódítása" még azért odébb lesz szerintem.
Hivatalos oldaln!ne | 2011.04.19. 21:31:02az amcsik nagy része nem tudja megemészteni, hogy nem tudnak soccer-t játszani, erre kitaláltak valami baromságot, amit csak ők tudnak. rettenetes :)

Tippeljetek, milyen magas épületet terveznek már megint az arabok?
Laretta | 2011.04.20. 15:32:35Milyen lenne már egy ilyenről a bázisugrás?

Ez a nyakkendő sem hiányozhat a sorból. :)
Szancso | 2011.04.07. 19:54:41CHIPanddale fiúknak.:)










"Körmünk, fenekünk nem egy plüssmackóé, amit babusgatni kell".
Énisaszondom: Püff odaja büdös kölöknek, hogy errűl s ne arrúl kódúljon! Én is kaptam s kibírtam. S mi több, talán a körmösök hatására, mikor már a XI-be jártam, én még megadtam a tiszteletet annak a "zismeretlennek" aki már a XII-be járt.
Igazad van, a mai világ nem könyörületes.
Más.