
Túl nagy falat :-)
Nusihusi | 2012.05.11. 22:38:03Sokat akar a szarka, de menstruál a szarkalány:D0
Azok az okostelefon-tulajdonosok sem érezhetik magukat biztonságban, akik teljesen védettnek gondolják mobiljukat. Egy, a Hír TV-nek nyilatkozó férfi mobilját úgy hekkelték meg, hogy vírusirtó szoftver mellett csak gyári alkalmazások voltak rajta. 400 SMS ment Irakba és Szomáliába.winben | 2012.05.04. 15:14:11Akkor megnyugodtam :)
A 18 éves Florence Colgate a tökéletes arc boldog tulajdonosa (a tudósok szerint). Állítólag ehhez ez kell:
- a pupillák közötti távolság éppen a fele kell, hogy legyen a két fül közötti távolságnak
- a száj és a szemek közti relatív távolság legyen éppen a harmada a hajvonal és az áll távolságának.bungle | 2012.04.26. 15:25:13Ma ide is eljutott a hír:
http://velvet.hu/trend/2012/04/26/ime_a_7_hijan_tokeletes_arcu_lany/

Gyalogátkelőn áthajtani kocsival nem túl jó ötlet...
Falcon001 | 2012.04.17. 17:34:31Helyesbítem a helyesbített helyesbítés helyesbítésének a helyesbitett helyesbítését:
Biztos csak két ember a végtelen.

Egy üveg vodka betolása 15 másodperc alatt. Szerintem már előtte se volt túl józan. ;)
patyagezu | 2012.03.21. 07:09:53Filléres dolog a zsugorfólia.... bármelyik papír-írószer boltban beszerezhető :) nekem is van pár darab pálinka palackozáshoz....

Miből volt az a fa? Betonból??!
teccikerteni | 2012.02.25. 04:00:30a) ne okoskodj, ha fingod nincs bizonyos dolgokról...előbb tájékozódj!
b) más is szállt már ki kettészakadt autóból, karcolás nélkül...vannak mázlisták
élő példa : http://www.unp.me/f44/he-walked-away-with-barely-a-scratch-audi-rs6-crash-15032/
első kép, balról a második tag vezetett...

„Kérj meg, hogy fizessem ki a jegyedet és megteszem” - áll a hölgy hirdetőtábláján. Ezen az alkalmon 1 óra alatt csak nyolcan kaptak a több ezerből.
A britek 69 százaléka gyanakvó a túlzottan jó ajánlatokkal szemben.7sleeper | 2012.02.13. 19:57:47fákfákfákfákfák

Néha elfelejtünk mosolyogni és örülni annak amink van, amíg egyszer csak túl késő nem lesz
MDylan | 2012.02.06. 12:26:32Nagyon megható!
Hálát adok Istennek, hogy olyan szüleim vannak, akik sokat neveltek, és most így felnőtt fejjel, házasan is nagyon jó kapcsolatom lehet velük. Bár nem volt mindig könnyű elviselni a szülői szigort, kb 20 éves koromban rájöttem, hogy nagyon igazuk volt és ha akkor nem neveltek volna bizonyos értékrendek szerint, ma sokkal rosszabb lenne az életem.

Figyelem! A túlzásba vitt mászturbálás korai falömléshez vezet!
7sleeper | 2012.01.18. 21:59:13hát kell ahhoz ok? ;-)

A legbénább kajakosok. Valószínű már az akció előtt se voltak túl szomjasak...
Goppo | 2012.01.06. 15:09:17Jo buli lehetett









