
Naprakész szóvivő: "Egy személyi számítógép 1 GB-os." :D
AVIREX | 2009.04.23. 23:41:04és a riporter is ennyire képben volt? szerintem ha azt mondja a fószer,hogy jelenleg a legtőbb háztartásban C64-es van,akkor se szól közbe.. :szögletes smiley ( nevet )
Amikor öreg kockák összeülnek "zenélni"... na az büntet rendesen.
focuskoma | 2009.04.17. 23:45:28Júúúúj ezt imádom, eszméletlen hangulata van ennek a zenének.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban Skócia első számú hímbarbija.
Maccoyi | 2009.07.04. 12:55:16Keresőszó: "ezmiez" :DDD
Hol volt, hol nem volt: élt egy szamuráj!
Igazi félbevágós nagy király!
Rálőttek egy golyót ami egészen kicsi!
A japcsi félbevágta, ki az aki elhiszi? :)
Csináld magad WALL-E. :)
bungle | 2011.05.20. 10:03:51cancer1 küldte:
WALL-E PC Casemod That Can Actually Move Around
http://freshpics.blogspot.com/2011/05/wall-e-pc-casemod-that-can-actually.html

Szeretnél egy jegyet a szombati Hyperspace-re?
Nincs más dolgod, mint feltölteni holnap 12 óráig egy számot az Izé Rádióba és beírnod ide a kommentekbe, hogy szeretnél jegyet. 10 jegyet tudunk szétosztani, ha nagyobb lesz az érdeklődés, akkor az első 10 nyerte...
Frissítés: eredményhirdetés, nyertesek a 30. kommentben.Laci | 2009.04.09. 14:50:11Köszi a posztot s ManOfUnknownnak a magyarázatokat. Felkeltettétek az érdeklődésemet, utánanéztem a youtub-on, milyen is lehet egy ilyesmi:
http://www.youtube.com/watch?v=0Eglfu-vg0U

Mindenki ismeri a világ egyik legnagyob adathordozó gyártó cégét: a TDK-t.
Ennek ellenére a magyar honlapjuk annyira visszataszítóan ronda és ősi, hogy úgy éreztem ezt nektek is látnotok kell. Még a dátumot sem képesek javítani (2002 óta)!
(jelenleg "109. Aprilis 3. Péntek" van, mai látogatóik száma 4, összes látogatóik száma 2002. 06. 21. óta: 16513, kiváncsi vagyok ez hogy változik... bungle)Purple | 2010.08.02. 11:05:46webdizájn és bölcsességáradat a javából :D
http://www.universe-people.com/

Katy Perry egyik nagy slágere, a Hot'n'Cold kicsit másképp...
Kicsit férfiasabban, ukránosabban, német számolással, komoly hangszereléssel. =)sajtoscsiga | 2009.04.02. 20:56:59ez komolyan sokkal jobb mint az oridzsin!l :D

Ezer évig is élhetünk? A mai 40 évesek vagy fiatalabbak több évszázados életre számíthatnak? Több tudós is ezt álítja.
Ghavin | 2009.04.02. 12:18:471) Nem hinném, hogy a Mónika show-ból kellene messzemenő konzekvenciákat levonnod. Ez az a szint, mint amikor valaki a Harry Potter sorozatból próbál reflektálni a világirodalomra, vagy amikor valaki egy Michael Bay filmen keesztül próbálja definiálni a filmművészetet.
2) Nem pótcselekvés, hanem tudatállapot, aminek vallásos emberenként eltérő fokozatai vannak. Hozzáteszem a nagy bumm, ősleves meg evolúció-elméletbe vetett hit is egyfajta vallásnak tekinthető. Azok az emberek, akik kétségek nélkül elfogadnak egy magyarázatot a világ, az élet és azon belül az ember létezésére, gyakorlatilag felmentik saját magukat a gondolkodás felelőssége alól, mivel hagyják magukat kiszolgálni egy készen tálalt kozmológia és történetszemlélet által. Így ezek az emberek nagy általánosságban nyugodtabbak, kiegyensúlyozottabbak, mivel egy percet sem kell pazarolniuk az életükből arra, hogy akár egy kis időre is elgondolkozzanak az "okokról, célokról és a módszerről". A dolog pikantériája, hogy a kultúra és a civilizáció, amiben most mindannyian élünk olyan embereknek köszönhető, akik minderre vették a fáradtságot egykoron. A vicc pedig az, hogy ezek az emberek hol egy vallás messiásai, vagy egy filozófiai/tudományos irányzat emblematikus alakjai.

Egy órára idén is elsötétül a Föld. 2009. március 28-án, szombaton, magyar idő szerint 20.30-kor érkezik el a globális lámpaoltás ideje a világon. A globális felmelegedés elleni akció tavaly nagy siker volt: egy órára a világ nagyvárosaiban kisütött a takarékosság és a felelős gondolkodás sötétsége. Idén még több lámpaoltót várnak.
A Föld Órája (Earth Hour) akció 2008-ban is megmozgatta az amúgy csúnyán pazarló, és sok helyen fölöslegesen világító világot. Tavaly magyar idő szerint március 29-én, este 8 órakor számos nagyváros borította önmagát sötétségbe. Sydney kezdett, majd követte Manila, Bangkok, Budapest, San Francisco, és így tovább...
Az eredeti kampányt az ausztrálok találták ki: először csak Sydney lakosait buzdították otthonaik világításának lekapcsolására. Az első Föld Órája 2007-ben nagy siker volt: Sydneyben 2,2 millió család és üzleti vállalkozás kapcsolta le a villanyokat egy órára. Mára a legnagyobb nemzetközi, klímaváltozás elleni akcióvá nőtte ki magát a kezdeményezés.
Idén március 28-án, magyar idő szerint 20.30-kor a világ minden táján lekapcsolják a villanyt egy órára - ez a Föld Órája. A cél az, hogy 1 milliárd ember és több mint 1000 város csatlakozzon az akcióhoz, bizonyítva, hogy globális összefogással eredményesen lehet fellépni a klímaváltozás ellen.
Tavaly 100 millió ember és 35 ország részvételét hozta az akció. 2008-ban már elsötétült a Golden Gate híd San Franciscóban, a római Colosseum, illetve a Vár és a Lánchíd Budapesten, jelezve egy olyan ügyet, amely minden órával egyre sürgetőbbé válik.
A Föld Órája 2009 világméretű felhívás minden egyes ember, minden üzleti vállalkozás és minden közösség számára. Figyelmeztetés a felelősségvállalásra, a fenntartható jövőért való tenni akarásra. Ezen az estén Európától Amerikáig újra híres épületek és terek fognak sötétbe borulni. Az emberek a világ minden táján lekapcsolják a villanyt egy órára, és csatlakoznak ahhoz a mozgalomhoz, melynek célja a természet megóvása, bolygónk jövőjének biztosítása. Idén több, mint 64 ország vesz részt a Föld Órája 2009 akcióban.
bungle | 2009.11.13. 14:10:30Kolbi küldte:
URL: http://www.earthhour.org/
Szöveg: Szavazz a Földre! Új kampány „Szavazz a Földre!” névvel. Az akció célja, hogy a 2009. március 28-án megrendezett Föld Órája üzenetét egészen a koppenhágai ENSZ nemzetközi Éghajlatváltozás Konferenciáig röpítse.









