
Na ezt hogy?

Durva felsőtest...
a janek | 2019.01.07. 11:35:41-Máj?
Van!: "ezeröccáz"

Sose építkezzünk ralipálya mellé.. ;-)

Men in black, a negyedik
a janek | 2018.12.29. 11:39:07Kellett ez nekünk?

Szerintem még sokra viheti

Sose ünnepelj túl korán!
VanZant | 2018.12.19. 19:46:35Igen! „lehet fordult az oldal, kezdődik elölről :D”
;)

A művészet térben

Amikor kissé sok a tempó..

Sok múlik a jó késen

Diótörő-ahogy még sosem láttuk










Egy tisztességes (alulmért) 4 decis pikoló símán megtölt egy 3 decis poharat.