
KITT-et nem ilyen festékkel fényezték? ;)
Kiscsuri | 2015.01.16. 15:18:54Kíváncsi vagyok, h hogy néz pl a tojás belülről......
A körömcipő csúszós ilyenkor :)
Bandy86 | 2015.01.11. 00:35:35"Küzd, mint disznó a jégen."

Alyssah Ali - több mint hétezren követik Instagramon. Cigánylány még talán nem is jutott ilyen magasságokba... ;)
közlegény | 2015.01.05. 22:43:38Kanadában született trinidad és tobagói (albínófélnégermakákócigánylány)

Ilyen lesz a múzeumi negyed a Városligetben
lilaflexninja | 2015.11.26. 11:32:24Még jó, hogy amúgy van egy elég szép és nagy Nemzeti Gallériánk, meg egy Szépművészeti Múzeumunk is, ja meg egy Néprajzi is, meg Műcsarnokunk, meg Iparművészetink is. Remélem ezeket mind le is bontják majd, ha lesz az új negyed.

Jönnek a 2014-es válogatások... ez is egy ilyen, be lehet pótolni az egész évi izélést! ;)
Nusihusi | 2014.12.22. 17:11:23Nagyon jó összeállítás:)

Ne üljön holnap autóba Budapesten, aki nem akar dühöngeni!
A szakszervezetek hétfőn országos félpályás útlezárással tiltakoznak a kormány munkavállalókat hátrányosan érintő intézkedései, köztük a korkedvezményes nyugdíj eltörlése és a cafeteria többletadóterhei ellen.
Szerintetek van értelme forgalomlassító demonstrációknak? Felfigyelnek a politikusok az ilyenekre? Kb. 2 hónapja történt, sokatmondó videó: Tüntetők lezárták a Lánchidat, dráma lett belőlebungle | 2014.12.16. 14:42:53http://totalcar.hu/magazin/velemeny/2014/12/16/miert_ne_tiltakozzunk_kozuton/

Vizespóló versenyre benevezhetnek ilyennel? ;)
Lusti | 2014.12.08. 14:51:54Ott a pont. :)

Most járt le az 1 éve felrakott tippelős játékunk, amelyben megtippelhette bárki, mennyi lesz ma a bitcoin árfolyama. A (magyar idő szerinti) déli árfolyam a Bitstampen 377,62 USD, ami a MNB középárfolyama szerint (244,840) 92456 Ft. Vagyis a nyertes BigaCubensis, gratulálunk neki, övé a nyeremény, az 1 bitcoin. :)
Játékon kívül lehet továbbra is tippelni, pl. hogy jövő ilyenkorra vagy 5 év múlva, stb. mennyi lesz az árfolyam, tönkremegy, vagy esetleg a többszörösét éri-e a bitcoin.
Úristen, a tinilányok mindig ilyen undorítóak voltak?!
Valóságos ámokfutásba kezdtek a One Direction rajongói, amikor megtudták, hogy az egyik tag hányt.bungle | 2014.10.15. 19:45:33Japánba kellett volna születned. ;)
www.funpic.hu/hu/kategoriak/felnotteknek-foto/48065_ (vigyázat, eléggé NSFW!)

Botfülű Hercegnő
Azért valljuk be, az X-Faktorban még lazán döntős lehetne ilyen süket zsűri mellett...Szancso | 2014.10.13. 20:04:10Aranyos!
Bocs a képért!
http://www.napiszar.hu/Thumbnails/20807.w-800.h0.q100.jpg
:)









