
A mai cukizé: Adod ide! :)

"Luxus" orosz módra. ;) Ezen a vlagyivosztoki lakótelepen a négyzetméter árak a 100000 rubelt (kb. 650e Ft!) is elérik. WTF???
lb7 | 2011.08.22. 07:59:50Nálunk is lassan leamortizálják így a hülyegyerekek a lépcsőházat! :(

Szerintem C-3PO fétise lehet, de azért a végére levetkőzi gátlásait. :D
Egy nagyon jó dologra buzdító honlap: Csináljunk minél több városról Fröccs térképet és szervezzünk Fröccs túrákat! A kocsmák pontos helyei mellett találunk képeket és árakat is majd!Honeybadger | 2011.08.06. 15:46:36https://picasaweb.google.com/lh/photo/zz5dOHRNter_DbYfZ3a8N9ofK1a9lDQAXFlulfl_Vn0?feat=directlink
Debrecen, Bajcsy-Zsiliszky utca. A szóda ingyen van a fröccshöz... :o)

Napelemes felhőkarcoló épül Arizonában - a közel 800 méteres torony 150 ezer lakást lát majd el árammal.
bungle | 2014.08.20. 00:14:12http://verde.444.hu/2014/08/19/homalyoszlatas-napelem-ugyben/
Bár lehet elmenne külön postnak is...

Valaki rendesen megnyitotta a csapot...
bungle | 2011.07.24. 13:38:59Majd letörlik, de minimum flaggelik.

A 62-es busz sosem késik. ;)
FireBird | 2011.06.30. 22:32:51Nem láttad? szörf deszkát vette ki a kocsiból :)

Szárazföldre búvárruha? 2. rész (az első itt)
Hóolvadáskor az amúgy szokványos kis osztrák tavacska akár 10 méteres mélységet is elér, és máris lehet úszkálni a színtiszta vízben az ösvényeken, hidacskákon, padok között, virágos rétek fölött. A Grüner See sok látogatót vonz tavasztól kora őszig. Egy blog sok jó képpel.gangbot | 2011.06.26. 18:46:57ez az uj életcélom :D

Ennek a mesterembernek nem kell áram ahhoz, hogy sakkfigurát esztergáljon. :)
cila | 2011.06.21. 14:35:22Ez mind semmi. Sok-sok éve volt egy riport (talán még Vitray volt a riporter, de nem esküszöm meg), egy kéz nélküli, végtelenül szimpatikus magyar édesanya és feleség (!), a lábaival végzett mindenféle házi munkát. Csak például: tűbe cérnát fűzött és varrt.

A bátor arab meg a drift. :D










http://www.bestbullysticks.com/blog/wp-content/uploads/2009/12/santa-dog.jpg