
„Ha egyszer az emberek rájönnek, kik önök valójában, rövid időn belül lerohanják majd a (európai) parlamentet, és felkötik önöket! És igazuk lesz!”
Érdemes átgondolni a szavait! Godfrey Bloom független uniós képviselő (az EP gazdasági és pénzügyi bizottságának tagja) egypercese az Európai Parlamentben!
A magyar éttermek gyomorforgató trükkjei: mi van a tányéron valójában?

Marty Cooper elvarázsolt valósága :)

Így néz ki a valóságban egy s*ggfej ;)
7sleeper | 2014.05.26. 16:51:28a ssamárköhögés komoly betegség 8-)

„Az úgynevezett olasz bort már 80 forintért hozzák a borforgalmazóknak, amennyiért szőlőből készült valódi bort nem lehet előállítani! Ha azonban olasz papírjai vannak a bornak, a magyar hatóságok nem bírálhatják felül az úniós ország engedélyét ezért forgalomba kerül bármiből is van.”
„Kis hasznos” rovatában Zsikla Győző megmutatja, hogyan készül a kannás bor.Tooni | 2014.05.30. 19:39:54"Nem biztos, hogy minőségi nedű van a jó nevű olasz vörösborok palackjaiban - derült ki abból a hatósági akcióból, amelynek során harmincezer üveg hamisított bort foglaltak le a héten a hatóságok. "
http://adozona.hu/altalanos/Mar_az_olasz_borokban_sem_bizhat_NKLAT1

Házilag barkácsolt „farkas” karmok
Pedig neki is biztos elmondták, hogy kés, villa, olló, gyerek kezébe nem való... én nem mernék a közelébe menni, amíg ez az izé rajta van. :Dnorbertvincze | 2014.06.03. 02:06:03ez inkább káme háme
http://youtu.be/ypIGeNdJbJ4
http://www.youtube.com/watch?v=D5_ogU4Jzt4

Mai bünti: V Zolika - Balaton
Valóságos idegenforgalmi tropabanda ;)HoPpY | 2014.05.12. 20:57:462:06 hogy viszi azt a kis hajtincset a szééél!!!! :D :D

Tankos játék tök élethű grafikával! ;)
Tooni | 2014.05.06. 23:23:41Előtt, oldalt, mögött. Ahol csak kamera lehet.

A Google keresi a legjobb Pokémon mestereket
Mármint a valóságban...
Annyi a dolog lényege, hogy utazni kell kalandos helyeken, és meg kell találni ezeket a kis dögöket.
(Nem szeretem a Pokémont, de ez ötletes.)mun | 2014.04.07. 11:23:47ha másodikán teszitek ki az árpilis elsejére szánt poént az úgy már nem vicces :) csak elsején volt elérhető a google maps telefonos appjain

Elvis valóban örök! ;)
Szancso | 2014.03.25. 16:12:17Tudnak él...ööö...halni. :D










Amúgy Magyarországon süket fülekre találnak az ilyen jellegű " felszólalások " akár honnan jönnek is . Lásd a Horváth féle NAV botrány és azóta is folyamatosan a lenyúlásokról szóló híradások . Szerintem a poszt aláírás is pont erre utal .