
Ha bejelez a reptéren a gyerek laptopja, egyből végig is kell őt tapizni?
Csak én nem értem ebben a logikát?Lora | 2017.04.24. 21:48:51Nem kötekedésből mondom, de ez személy- vagy ruházatátvizsgálás, csak a köznyelvben motozásként terjedt el. A motozás egyébként a testüreg vizsgálatot jelenti. Utasbiztonsági ellenőrként dolgozom, így ez számomra mindennapos és valóban teljesen jogszerűen járt el az úriember a kisfiúval.
A Burger King Whopper ízű fogkrémmel rukkolt elő
Ravennë | 2017.03.30. 12:16:37A Kinder csokoládé régi reklámarcának új munkája.

Részecskegyorsító belülről... ahogy még nem láttad ;)

Azért vannak a jó barátok...
Hogy mikor hülyeséget csinálsz, ott legyenek és felvegyék.
Azért idehaza is születnek jóféle dashcam felvételek

Na ezért nem kéne részegen vezetni!

Néhány ember elfelejtette, hogy a kamion erősebb, mint egy kocsi
Az elején rohangászó hülyegyerek, meg biztos egy öngyilkosjelölt.lilaflexninja | 2017.03.28. 14:34:28Engem is megzavarna, ha a másik sávban mennének a kamionok.

Ezt a manővert még nem ismerem
De nem is akarom megtanulniTron65 | 2017.03.29. 07:18:17Elromlott a fékje, csak így tudott megállni. Még jó, hogy nem a körúton mutatta be a fogást.
Azt az esetet, hogy nem tud mit kezdeni a gépével az "úrvezető" fel se merem tételezni.

Az új-zélandi Barry Cox gondolt egyet, és növesztett magának egy templomot

Őt azt hiszem nem kell bemutatni! ;)
sztewe | 2017.03.28. 12:54:23Én már nem csodálkozok semmin :D De a kőműves dekoltázs kijavítása malterral na azon kész vagyok XD :D:D:D









