
Biolumineszcencia Tasmaniában
Volt régebben egy poszt Ausztráliáról, ahol ugyanezt a jelenséget láthattátok.
Tim Bengel homok rajzai egyszerűen lenyűgözőek

Az utcafestés új szintje

A hölgyet nem éppen a láthatatlan ember inzultálja, csak nagyon meglepődött
Parafadugó | 2017.04.11. 20:03:28Csak gyakorolta a "hoppá, rossz lyuk!" arckifejezést.
Magyar ütőérre magyar vámpírt!
Csádi | 2017.04.11. 20:01:30Vajúdás a Vektorból ugyan ez, csak sokkal jobb. :D

Tudod hova lyukadnál ki ha képes lennél átásni a földön?
Demente | 2017.04.10. 15:14:47Tudom! A Goot Talent ben!

Az amerikaiak tényleg hülyébbek a világ többi részénél?
Az All Def Digital megpróbált választ találni a kérdésre.dns87 | 2017.04.10. 17:28:36Az, hogy valaki tanult még nem jelenti azt, hogy művelt és intelligens is.

Enyhén öngyilkosjelölt a srác
De jár neki az elismerés.Demente | 2017.04.08. 23:29:05Egy csomó haver figyeli a kereszteződéseket, sőt még néha a forgalmat is megállították! Ügyes a srác!

Az erő ébredése sem menekülhetett el a Bad Lip Reading elől
mue | 2017.04.07. 17:16:12Interjút olvastam a készítő sráccal, hogy anyja süketnéma lett aztán próbálta megtanulni ő is a szájról olvasást, így fejlődött ki e remek képessége.

Budapest Búzás Alíz illusztráción keresztül









