
Nehogy elvonási tüneteitek legyenek, itt a mai adag cuki. Gyengébbek csak óvatosan, fennáll a túladagolás veszélye.
Nusihusi | 2012.08.16. 23:06:17Igazi jó barátok:)
Túlméretes medence porszívó :)
Nope | 2012.08.03. 02:27:01Iigazán megdobhatnál egy ilyen lábáztatóval ha van neked fölösbe! :D
Valóban repülő azonosítatlan csészealjat filmeztek a 2012-es londoni olimpia megnyitóján a tűzijáték közepette vagy csak túlbuzgó UFO rajongók szórakozása az egész?Nico_71 | 2012.08.06. 01:12:20Az olimpiai előkészületeket bemutató kisfilmek között volt olyan, melyben bemutatták a legmodernebb repülő, távirányítású és robot kamerákat. Több ilyennek cikáztak, cikáznak az olimpián. Nemrég a focimeccseken is láthattunk ilyeneket. (sajnos az említett kisfilmet nem találtam meg a neten, de olyan fotósorozatot igen, melyen láthatóak ilyen kamerák képei is,
http://z4webhosting.com/blog/23541/spoilers-navigating-the-isles-of-wonder/
illetve egy ilyen kamera forgalmazó cég weblapját is megtaláltam
http://www.draganfly.com/uav-helicopter/draganflyer-x6/
http://www.on-ce.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=995:parrott-updates-flying-robot-&catid=34&Itemid=100021

EXOIDS
A világvégét csak a csigák és a robotok élték túl. A csigák intelligensé váltak, a robotok pedig agresszívvé.SpangliBob | 2012.07.31. 07:51:00Hát ebből egy egész estés mozit is el tudnék képzelni, nekem tetszett. :)

Ez nem volt túl jó ötlet... de legalább a hölgy gyorsan megtanult járni. ;)
Killer81 | 2012.09.25. 19:47:53Ilyen hülye legyen valaki. A természetben már megette volna egy nyenyec.

Best of Izé - az összes izé egy helyen
Érkezett a tulajdonosoktól egy kérés, hogy a külföldi Pinterest mintájára csináljunk egy oldalt, ahol az összes Izé + aloldal (Art, Autó, Film, stb.) szerepel, a képernyőt kitöltve. Megcsináltuk. Nézzétek meg, ha valamilyen hibába, problémába ütköztök, legyetek szívesek írjátok meg! Ott egyébként - egyelőre ;) - reklám nélkül meg tudjátok nézni a postokat, talán gyorsabb is, meg nagy képernyőn kényelmesebb...Tooni | 2012.11.20. 20:07:41novégre! már csak a rádiót kell vhogy buherálnom...

A menyasszony túl hamar benedvesedett ;)

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa felmondta a 750 millió forintos kötelezettséget felhalmozó NeoFM sugárzási jogát. Ráadásul most még 250 ezerre is megbüntették a Boros-Bochkor-Voga triót. A NeoFM csődvédelmet kért, a menedzsment politikai manipulációt lát a háttérben, azt állítják, hogy azért kerültek nehéz helyzetbe, mert az állami cégeknél tiltólistán vannak, és ezen túl számos cég sem mer náluk hirdetni..

Kicsit túl van pörögve a srác :)
Nas | 2013.03.28. 17:12:18https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/599780_362229030556378_126378387_n.jpg
A Facebookon a magánszemélyek bejegyzéseit az ismerőseiknek átlagosan 12 százaléka látja, a többiekhez sosem jutnak el. Mivel amúgy sem megy túl jól a Facebook szekere (a Google minden felhasználója után két és félszer annyi bevételhez jut), most azt tervezik, hogy aki fizet, azt biztosítják arról, hogy az üzenet célba ér. Az ötlet működhet, de visszafelé is elsülhet: könnyen lehet, hogy a fizetni nem akaró többség csalódik, felébred Csipkerózsika-álmából és rájön, hogy valójában senki nem kíváncsi rá és hiába naplózza nyilvánosan életét, ugyanaz a három ember figyeli, akikkel egyébként is nap mint nap találkozik otthon vagy a munkahelyén.









