
Szeretnél két jegyet a fent látható pénteki Club Play partira?
Nincs más dolgod, mint feltölteni ma 18 óráig egy számot az Izé Rádióba és beírnod ide a kommentekbe, hogy szeretnél jegyet. 2 szerencsés feltöltő 4 jegyet kap. Sorsolás 18 óra után.
Frissítés: a 2 nyertes nemtombaje és Shifty.nemtombaje | 2009.05.28. 10:20:29Köszönet.
A világ egyik legnagyobb digitális fotója.
214414 x 80571 pixeles, tehát 17,27 Gigapixeles; 96,5 GB memória szükséges digitális tárolásához; 2 046 képből rakták össze, a gép pedig egy Nikon D2x, 300mm-es f/4 lencsével, 1,7-szeres kovertálású objektívvel; 17,98 x 6,7 méteres a kép, ha 300dpi-s minőségben nyomtatják (2,54 cm-enként -1 inch - 300 képpont található).
Számoljátok meg, hány ember van rajta! ;)babapiskóta | 2009.05.30. 10:39:13á! az csak egy grizzly formájú árnyék
viszont a kép bal oldali egyharmadánál alul a farm mellett az erdőben van egy budi, azt láttátok?
Tajvan új stadionja évi 1,14 millió kWh energiát termel a tetőre szerelt 8844 napelemnek köszönhetően, ezzel a számítások szerint 660 tonna széndioxid kibocsátását spórolva meg. A július 16-26 alatt megrendezendő World Games során olyan, az olimpiáról kimaradt sportágakban csapnak össze a versenyzők, mint a rögbi, a testépítés, a sqash vagy a kötélhúzás.bognor | 2009.05.24. 10:07:41én kérek elnézést... benéztem...

Annyira "jól sikerült" a tuning ezen a Lada Szamarán, hogy szószerint égő lehet járni vele az utcán. ;)
rókakoma | 2009.05.19. 09:45:51próbál meg te :) ő csak annyit írt idézem : "...fentebb a lángok, hisz mint az "közismert": vízzel nem lehet tüzet oltani. ergo sörrel sem...."
Ahogy Insane mondta:
Köszönjük Emese!:)

Kb. így fog kinézni a számítógéped, ha nem takarítod!
1b0r90 | 2009.05.15. 09:18:17jólvan mindjárt kifújom azt is a kompresszorral xD

Egy kis szamárkodás a kosárlabdapályán.
(Azért az állatvédők már nem ilyen mókásan fogják fel a dolgot.)Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:00:53Pff...na, akkor már ilyet is láttam.
Milyen emberek azok, akik kölcsönből fizetik ki számláikat a hó végén, hogy aztán újabb és újabb kölcsönökből fizessék a kölcsönöket? Naplopó szélhámosok vagy peches szerencsétlenek? Italra költik a pénzt, vagy azért úsznak el, mert gyerekruhára sem futja? Így élnek a Provident-ügyfelek.bungle | 2009.05.08. 11:29:37:)))
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a zsiráfok eddig ismeretlen kommunikációja, amit üzbég tudósok speciális szenzorok segítségével az emberi fül számára is hallhatóvá tettek.Sziszo | 2009.04.29. 23:02:11:D ekkora halandzsát.. ez má sün

Press Play On Tape - Retro Action
+ akik soványkának találnák ezt a postot így magában, azoknak itt van 7 számítógép reklám a 80-as évekből, többek közt Kevin Costner egy Apple reklámban. :)Purple | 2009.04.25. 07:57:29gyűlölöm ezt a reklámfogást... :SSSSSSS "jaaaj de aranyos kisgyerek" aztán a mami már rohan is a boltba... pfff

Bulldózer Computer









