
„Vén dízelnek” milyen jó a hangja... :)
(Én is játszanék ilyenen!)steve76 | 2015.05.31. 21:01:29jo hangszeren csak jol lehet jatszani
„Nyisd ki a szemed, és csukd be a szád,
mert állcsúcson vág a homokzsák.” Mert ilyen a box! ;)lilaflexninja | 2015.05.26. 07:31:09Helyes a csaj, de nem szeretnék családon belüli erőszakot elszenvedni tőle.
A videó nem nagyon vicces, de nem kell semmi komolyat se belegondolni. Viccesnek gondolták. Ez van. Lehet, hogy a többiek nevettek rajta, vagy aztán még büszkék is, hogy bakker a profi csajjal küzdöttem. Nem akárkit rúg tarkón egy bajnok azért.

Ilyen lenne, ha a focisták úgy fociznának, hogy csak felülnézetből látják a pályát :D
Szancso | 2015.05.11. 18:18:13Szemüveget a bírónak! :)

Jó, ha van egy ilyened! ;)
hawkeye | 2015.05.08. 07:35:03
Erre már én is gondoltam... :)
Sőt, a nyóckerben, a Harminckettesek tere környékén már láttam nullszériás próbaverziókat is belőlük....

Milyen ismerős ez az épület... :)
Kedves Jézuska! A karácsony idén májusban lesz... ;)
Ha van tapasztalatotok, kérdésetek, válaszotok drón fotózással kapcsolatban, legyen ez egy ilyen kibeszélő post.
Ilyen lett volna az utolsó vacsora, ha Krisztus idején is léteztek volna már mobil kütyük

Sarki fény volt látható Magyarországon
Tíz éve nem észleltek ilyen gyönyörű természeti jelenséget nálunk!bungle | 2015.06.24. 09:33:47http://egriugyek.hu/eger-ugye/egerbol-is-latszott-az-eszaki-feny
Mondjuk ez elég gyenge volt, ahogy látom...

Ilyen víz alatt hokizni

Ilyen álomvillát még nem láttál!
izé012 | 2015.02.26. 14:37:52Nini! Egyetértek veled. ;-)

Ilyen lenne a Jóbarátok napjainkban... :)
VincentScarelli | 2015.02.13. 20:01:36Ezt a műröhögést annyira utáltam a szitkomokban hogy az leírhatatlan. Pedig biztos jó lehetett ez a sorozat is anno, de sokszor amikor meghallottam a háttérben, nem tudtam a történetre figyelni mert elkezdtem számolgatni a másodperceket hogy vajon mennyi ideig bírják ki műröhögés lejátszása nélkül. Azt hiszem 30-ig sosem jutottam el.









