
Kígyóuborka szeletelő verseny Japánból. :)
A verseny három percig tartott és a 3mm-nél vastagabb szeletek nem számítottak bele a végeredménybe. Tehát a kérdés az, hogy szerintetek a győztes hány szabályos karikát szabdalt le a három perc alatt? Tippek jöhetnek a kommentekhez.yorgash | 2009.08.07. 01:31:42Nagyon durván kenik, főleg a nyertesünk.
Zombik márpedig léteznek...
...legalábbis az állatvilágban, ahol nem ritka hogy az élősködők teljesen átveszik gazdájuk fölött az irányítást, a szó szoros értelmében élőhalottakká változtatva azokat. És hogy miért jó ez nekik? A parazita célja ezzel legtöbbször vagy az, hogy a kiszolgáltatott gazdát felhasználja utódai túlélésének maximalizálásában (pl. azok zombi-testőreként vagy dajkájaként), vagy hogy a gazda viselkedését olyan irányban befolyásolja, hogy azt könnyebben találhassa meg és fogyaszthassa el a soron következő, ún. végleges gazda, amiben aztán a parazita kifejlődhet és ivaréretté válhat. Az alábbiakban erről láthattok egy remek kis összeállítást (bungle ajánlásával ;) ), kezdve a hangya-agyevő púposlegyektől, a csótányok menekülési reflexét kikapcsoló Ampulex-darazsakon és a hím tarisznyarákokból „transzvesztitát” csináló kacslábú rákokon át a személyes kedvencemig, a Leucochloridium paradoxum nevű laposféregig, amelynek lárvái csigák tapogatójában telepszenek meg, és színes, húsos, pulzáló kis „szarvacskákká” változtatják azokat, így tévén kívánatossá a csigákat a madarak számára, amelyek beleiben aztán a lárvák felcseperedhetnek.bungle | 2014.09.24. 08:33:57cila küldte:
URL: www.youtube.com/watch?v=vMG-LWyNcAs
Szöveg: "Darázslárvák. Avagy: Ne éljen Alien?"
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a kabócák rovarcsaládját. "A kabócák az egész Földön elterjedtek, becslések szerint eddig közel 30000 leírt fajt tartanak számon. A déli napfénynél igen élénken ciripelnek. Hangadó-készüléke mindkét ivar egyedeinek van ugyan, de a nőstényeké csak csenevész."kisadria | 2009.07.22. 18:23:15Én nem tudtam hogy létezik ilyen míg nem voltam én is horvátoknál.
engem is kiidegeltek..:D
Hogy a külső vagy a belső számít e, azt mindenki döntse el maga, mindenesetre alinke nevű modder kolléga mindkettőt fontosnak tartotta így születhetett meg ez a retro külsőbe öltöztetett „high-tech” csoda.csildicsildi | 2009.07.31. 23:43:38...

Legalább kint vannak a gyerekek a szabadban és nem a számítógép előtt kockulnak meg Izélnek... ;)
bungle | 2009.07.14. 11:37:05cancer1 küldte:
Unusual Views in Google Maps
http://freshpics.blogspot.com/2009/07/unusual-views-in-google-maps.html

A modernkori favágók pc-je. :)

Edelweiss PC Casemod
közlegény | 2009.06.30. 21:32:41többnyire nem kultiválom a modokat, de ez az erőmű tetszik

Az Evanescence egyik jól ismert száma gyerekek előadásában. :)
winben | 2009.07.02. 20:51:09Aranyosak nagyon!
Igazi Evanescence fanok :D
De legalább jó zenére nyomják. És azért az ideális óvszerreklám ötlet kicsit erős nem gondoljátok?
Persze, olyan az énektechnika, amilyen. A tény az, ezek a kicsik nagyon aranyosak, elszántak, ügyesek...

Manowar együttes legújabb száma a Father, amit 16 nyelven énekelt fel az énekes, köztük magyarul is. Íme. :)
kotta | 2009.06.19. 18:26:34BOF!
Amennyire elnosztalgializálódtam, csak a legfontosabb, a link maradt ki: http://www.youtube.com/watch?v=nUmsNbM1H5U
Heiko Müller 41 éves, Hamburgban született német festő, grafikus. Képei olajfestmények valamint számítógépes grafikák, egy kicsit talán elvontak és ijesztőek, de mindenképpen érdekesek. :)Fireblade1000 | 2009.05.27. 19:18:15sztem sem ilyesztőek, inkább érdekesek!!









