Ő Péterffy Tamás, vagy ahogy a világ ma ismeri, Thomas Peterffy. 21 évesen, 1965-ben emigrált az USA-ba, mindenféle angol nyelvtudás nélkül. Ma a világ 189-dik leggazdagabb embere, becsült magánvagyona 5 milliárd dollár. Dollármilliókat költ annak a hirdetésnek a sugárzási költségeire a CNN-en, a CNBC-n és más csatornákon, melyben arra buzdítja az amerikaiakat, hogy szavazzanak a republikánus jelöltre, Romneyra. "Amerika gazdagsága a sikerre vágyó emberek igyekezetéből születik. Ha rosszat mondunk és állítunk erről a motivációról, erről az ösztönző vágyról, akkor megfosztjuk az országot attól a gazdagságtól, amely a rászorulókat segíteni tudja. Igen, az (egyenlősdi ál-)szocializmusban a gazdagok szegényebbek lesznek, de a szegények még szegényebbek, mert az emberek elveszítik a motivációt arra, hogy keményen dolgozzanak és munkahelyeket teremtsenek."Nope | 2012.10.18. 23:00:16Biztos az ő vagyonát is beleszámították, mikor megmondták hogy a magyar átlagbér 220 ezer forint.
„A filmtörténelem legbrutálisabb gyilkossági jelenete!” REMAKE :D

Csodásan vicces képek apáról és lányáról
Jó poénnak indult, ám hamar bejárta az internetet a „Világ legjobb apukája” és lánya vicces fotói.
Dave Engledow eredetileg a sorozat részének szánta azt a fotót is, amin elcsigázott arcot vágva a lánya cumisüvegéből tölt magának tejet a kávéjába. Már éppen elkattintotta volna a gépet, amikor eszébe jutott, hogy nagyobbat ütne, ha a bögrén lenne valamilyen jellegzetes felirat is.
Így került képbe a Világ Legjobb Apukája bögre is, ami azóta már több, mint ötven fotón szerepelt. A kép ugyanis felkerült az internetre, őt pedig bombázni kezdték bíztató levelekkel. A képekből most naptár készül, amire már több mint hétezer dollárt gyűjtött össze internetes támogatóitól.Szobabicikli | 2012.09.28. 15:13:23Utolsó előtti...jaj :D

A filmtörténelem legbrutálisabb gyilkossági jelenete!
FIGYELEM! CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!
Red Lights (A gyilkos médium)
Két paranormális jelenségekkel foglalkozó nyomozó, a veterán Dr. Margaret Matheson (Sigourney Weaver) és asszisztense Tom Buckley (Cillian Murphy) állnak, akik a metafizika különböző ágazatait tanulmányozva próbálják bebizonyítani, hogy megmagyarázhatatlan jelenségek csupán szemfényvesztések. Simon Silver (Robert De Niro) legendás médium, talán minden idő legtehetségesebbike, aki 30 év titokzatos hallgatás után most ismét a fényre lép, és hamarosan már az Ortodox egyház és a legszkeptikusabb emberek is figyelemmel hallgatják előadásait. A páros a megmagyarázhatatlan rejtvény nyomába ered, ám közben Tom egyre jobban hinni kezd a magnetikus karizmával rendelkező férfi szavaiban...
A Frizbi Nagycirkusz bemutatja: ELMEPÁRBAJ!!! (2 felvonásban, a végén csattanóval)

Háborúra készülnek Orbánék?
Hamarosan újabb levél érkezik a magyar emberek postaládájába. A levelet adatokkal kitöltve 15 napon belül vissza kell küldeni a hivatalba, ellenkező esetben szabálysértési eljárás alá vonják az állampolgárt. Ez jelenthet akár 60 napos elzárást, pénzbírságot - 5000 forinttól 150 ezerig - vagy közmunkát.Botos Vendel | 2012.09.15. 17:23:52lehet az ip cimet is kérik majd!!!!!444

Kik és hogyan lopják a kerékpárokat Budapesten?
Hová kerülnek az ellopott bringák, és miért tehetetlen a rendőrség?
Jeladós csalikerékpárokkal csaltuk csapdába Budapest kerékpártolvajait egy teljes éven át.Tooni | 2013.01.20. 14:40:20Interjú Tomcattel
http://fegyverlabor.com/1221_tolvajkergetok-spybike-tomcat.html

Amerika kedvenc családjáról (már szerepeltek itt) egy rövid kis természetfilm: Honey Boo Boo Nature Special
Vigyázat, felkavaró jelenetek, pl. az alsó képen is látható párzási rituáléról!
Terhes szépségverseny
Férfiaknak meg ott a sörhas szépségverseny. :D
Tegnapi riport: Magyarország sörhas-nagyhatalom? Ehhez kapcsolódik a mai napi izés téma: szerintetek tényleg büszkének kell lennie egy férfinek a sörhasára, valóban tekintélyt jelent?Opra | 2012.09.07. 11:13:41A születés és a szülővé válás - legyen férfi vagy nő az ember, és persze igazán szereti a másikat és a leendő családját -, az élet legszebb történése, ami egy normális értékek között élő emberben intimitással párosul, és itt az intimitáson komoly hangsúly van, különben elveszti az egész a varázsát. Aki még nem élte ezt át, az nem tudhatja, miről beszélek, mert én még 2 év után is tisztán emlékszem arra a földön túli érzésre, amikor a kezembe vehettem a néhány perce született fiamat.
Visszatérve a poszthoz: az élet egy intim folyamatából versenyt csinálni ökörség, de ebben a kifordult világban sajnos már mindent lehet, sokaknak meg ilyen kirívó dolgokat kell tenniük, hogy éreztethessék másokkal, hogy ők is léteznek, mivel más adottsággal, értékkel nem képesek erre. Szánalamas.









