
Meglátta az újévi árakat? ;)
wtf | 2012.01.10. 15:47:54http://i.imgur.com/RZIxp.png" target="_blank">http://i.imgur.com/RZIxp.png
Vajon hol lehet időpontot kérni?
Zolibaba24 | 2012.01.02. 22:36:20I think this is the beginning of a beautiful friendship...

araabMUZIK dubstep live
Hogy ez most zene vagy zajkeltés, azt döntsétek el a kommentekben. ;)Sörfi | 2012.05.13. 18:12:14Jeremy Ellis legalább zenét ütöget össze. Érdemes meghallgatni...
http://www.youtube.com/watch?v=baWlIzwksHs

Energy.eu: eu-s energiaárakat összehasonlító honlap
Napi szinten frissített üzemanyagárak, lakossági és ipari földgáz és áramárak, adóztatás mértéke lebontva, és még egyéb érdekes adatok.exortus | 2011.12.15. 21:40:24Mert hatalmas földgázexportőr, viszont nagy adókat raknak mindenféle energiafogyasztásra a fogyasztás visszafogására.

Kutyakaki lottó Tajvanban - az akciónak köszönhetően lakosok ezrei kezdték megszállottan gyűjteni az utcákról a kutyaszart, annak reményében, hogy ők lesznek a szerencsések, akik 2000 dollár értékben aranyrudakat nyerhetnek.
Szerintetek ez működne itthon?7sleeper | 2011.12.09. 09:41:10délkelet-ázsiában újra terjed a SARS
csak most kutyákat fertőz
viszont hamar átterjed majd emberre is..
(elképzelem, ahogy a horvátországi nyaralójában egy gábor nevezetű sehonnai bitang a fejére csap, csilliárdos lehetne..)

Ugrás a sötétbe. Bevállalnád?
Laretta | 2011.12.08. 12:33:50Én tuti csak becsukott szemmel merném... vagy még úgy se :D

A kaliforniai aranyláz után: a guatemalai szemétláz ;)
Oci | 2011.11.18. 21:14:33Na igen. És ezek után még csodálkoznak ,hogy egyre több a debil és a nyomorék gyerek.

Kagylógyűjtögetés a jég alatt. Fél órájuk van rá, amíg a dagály újra el nem árasztja az ideiglenes barlangot.
7sleeper | 2011.11.17. 13:36:22valami anglia
nálunk kék majmok vannak
ott meg homárok
(egyébként rex goldsmith? "nem, nem és nem. alkudj rendesen! lopótökös adj egy ötöst..")

Panda aranyzuhany (+ újabb bájos kacaj)
Nusihusi | 2011.11.03. 18:32:46Fúj:S A postszöveg viszont like, és a pandák is cukik:)

Mai cukizé: alszi csészében :)
bungle | 2013.05.08. 12:03:16Alszi cserépben (nincs is annál kényelmesebb hely ;))
http://youtu.be/lpiaKul6YQk
http://youtu.be/uTMTJlN5u6o









