
Rossz napod van a melóban?
Annyira biztosan nem, mint annak a brigádnak, akik véletlenül a lebontandó melletti épületet is lerombolták.jackdaniels | 2017.05.24. 04:53:59Nem azért mondom, de már a videó elején is látszik, hogy a szomszéd épület homlokzata a tető alatt kb. 1 méterrel megbomlott, gyakorlatilag már akkor el volt baxva az egész, amikor nekiálltak. Ilyen az, amikor jól képzett szakemberek állami tendereket nyernek el ;)
A futás is jó sport ;)
Jaca | 2017.05.23. 15:43:47Mindig ez van, mikor meglátod a saját biciklid egy autó hátuljára csavarozva :)
Amúgy látták az autóban ülők is, mert mondták, hogy ó, sit!

Ezek a kiírások bizonyítják, hogy az emberiségben tényleg mérhetetlen a hülyeség
Jaca | 2017.05.23. 15:47:06Az kimaradt, hogy "Ennek a táblának éles a széle! Kérjük, ne érjen a tábla széléhez!"

Az oroszlánfóka nem csak cuki tud lenni

Ha viszonylag olcsón nyarnál egy luxus pecóban és az állatokat is szereted, ez a te oldalad!
Évi 100 dolcsis regisztrációért böngészhetsz a házak között, amiknek tulajai elutaznak, de kedvenceiket otthon hagyják, ezért neked kéne a házra és rájuk is vigyázni, amíg ők távol vannak.
Eddig is az egyik parám volt a csatornafedél, de ezek után még inkább kerülöm majd őket

Bemutatkozik a StackOverFlow... magyarul
A kezdeményezés azok számára jött létre, akik nem tudnak/akarnak bajlódni az angollal a technikai kérdéseknél/válaszoknál, inkább maradnának a jó öreg, megszokott magyar nyelvnél.Csádi | 2017.05.23. 22:15:20Nem zavarnak a template-ek. Csak az apróságok, amiktől bizalmatlan lettem, összeadódtak. Erről szólt. Csak template-eket láttam gagyi szerkesztésű képekkel, és információkat, email-t, teljesen nevet kérnek tőlem, mielőtt megnézhetném a videóikat. A tanfolyam kezdete előtt az e-mail-ezés sem győzött meg. Ez a "macskám úgy döntött, hogy elküldi a félkész levelet" dolog is bizalmatlanságot növelte nálam. De örülök, hogy ennyire ajánljátok őket.

Íme a konzumidiotizmus csúcsa!
Az 1$-os Ikea szatyorra hajazó, de több, mint 2000 $-ba kerülő Balanciega táska után itt a Chanel bumeráng, közel 400e HUF-ért. Nyugi, van ezüstben is, potom 80e-ért.hawkeye | 2017.05.20. 11:34:41Tragikus ellenpont a lentebbi poszttal:
"Egyeseknek még a fény is ajándék"...
Nem fogják fel az emberek: kevesek ilyen jólétének az ára a tömegek nyomora...

Már majdnem a rabszolgasággal határos, ahogy az iPhone-okat gyártják Kínában
Dejian Zeng 6 hetet dolgozott egy ilyen gyárban, most pedig beszámol a tapasztalatairól.siryoli | 2017.05.21. 12:17:01Nem is olyan vészes. :D Mondjuk a nagyfokú monotonitásba bele lehet őrülni.
Akkor a hajókon dolgozó szakácsok munkája mi, ha ez a modern kori rabszolgaság? Szabadnap nélküli napi 14 órák... De nem csak a hajókon, sok étteremben is simán dolgoznak ennyit úgy, hogy csak pár hetente van 1 szabadnap. Egy darabig én is dolgoztam szakácsként, 14 órás műszakot is úgy nyomtuk végig, hogy ha már ülve tudtam enni egyszer a 14 óra alatt, akkor az már laza napnak számított.
Nem azt mondom, hogy ez így van jól, mert bőven elég lenne a 8 órás műszak minden területen, teljesen feleslegesek a 12-24 órás műszakok bizonyos (legtöbb) munkaköröknél.
Mellesleg minél több ilyen "kínai gyári munkások körülményei" videót megnézünk, rájöhetünk, hogy mi vagyunk Európa Kínája ilyen szempontból, annyira hasonlóak a viszonyok...

Pedig milyen szépen indult...
VanZant | 2017.05.25. 17:06:30Operát használok, de a másik posztodra edge-el küldtem linket, de ugyan úgy nem link-ként látom. Az edge-n nincs semmiféle adblock, meg egyébb kiegészítő, mégsem jeleníti úgy meg a linket, ahogy szeretném. :/









