
A Lacoste nyugatiban forgatott reklámja egy egész estés film előzetesének is beillene

Már a papok munkájára is pályáznak a robotok
Traveller_x | 2017.06.01. 23:01:0398767 ministráns gyerek lájkolta ezt a posztot.

Senkinek sem ajánlom, hogy lakókocsival versenyezzen
Ezért inkább csak nézzétek meg, ahogy Daniel Ricciardo és Max Verstappen teszi ezt!
Megérkezett az exöszájzbúk folytatása
Ezúttal a Fókusz forgatott egy budapesti ördögűzésen.hawkeye | 2017.06.01. 14:25:17A Kossuth tér 2 - 4 -be is lehetne kérni egy ilyen excorcizálást?
Mily hamar üres lenne az épület....

Mi van? Beszorult?
Nem! Én így szoktam buszozni!
Azért az kedves tőle, hogy a bunyó előtt eldobta az ütőjét
mue | 2017.05.30. 16:01:17én semmit nem értek a baseballhoz, de nem azért lett pipa mert tökön akarta dobni a srác?
azok a vágások meg nagyon kellettek a jelenetbe, hogy ne tudjuk ki kicsoda.

Ezt látja egy pilóta az ő "irodájában"
hawkeye | 2017.05.31. 09:48:45Mindenféle magyarázat helyett: Pár nap múlva megnyílik az új helyén a Repülőpark. Látogass ki, és ülj bele pár (nagy) gép pilótaszékébe. Mindent meg fogsz érteni.
Ha mégsem, találsz ott szakembereket, akik elmondják a választ a felvetésedre.
Kellemes időtöltést!

Ha unatkozol mikrózás közben, ezt neked találták ki

Kígyóknál is létezik endoszkópos vizsgálat ;)

Ja, szárnyakad ad, mi? ;)
AtiBoa | 2017.05.30. 18:39:07A fickó helyében perelnék. Ami a dobozban volt se nem Red, se nem Bull... Ekkora átverést!










https://www.youtube.com/watch?v=IZC02EQqcXc