
Ha nincs zebra, jó a szamár is. :D
varazs | 2009.10.10. 12:59:12Ugy van!!!!!
Az ARC hungarikumnak számító, minden évben meghirdetett versenyének idei gyöngyszemei (és néhány régebbi darab).
Nusihusi | 2009.09.22. 04:43:10Eddig a legjobbak a piros és zöld színű kutyaszarok:P
Hiba a mátrixban: Bulgáriában ugyanazt a 6 számot húzták ki a lottón kétszer egymás után. De ami a legjobb, hogy 18-an tippeltek helyesen. :Drubigo | 2009.09.20. 16:32:42nem azt tartom furcsának, hogy kétszer kihúzzák egymás után ugyanazok a számokat, hanem azt, hogy 18 ember volt, aki esélyt látott erre...

Adobe AIR alapú világrádió. Pici, és baromi jó.
Magyar adók is vannak szép számmal.AndyMcNab | 2009.09.14. 16:29:36Jó a fotód :)

Személyi számítógáztűzhely?
Na ezt a rezsót fagyassza le a kékhalál! ;)Tooni | 2010.09.29. 18:11:43Jepp, én sem számítottam a tűzhelyre...A gáz magában meg gáz.

Ha nincs ló, jó a szamár is átértelmezve: ha nincs sárkány, eregessünk kotont. :)
Re-Peet | 2009.08.28. 20:25:02Mi az olcsó ebbe neked? :P

Ha esetleg valaki nem lenne tisztában vele... hátha segít! ;)
eol | 2010.05.31. 10:25:37Örülj neki, jobb 0%-ra lánynak lenni, mint 59%-ra fiúnak :D
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a Guinea- v. medinaféreg (Dracunculus medinensis), mely egy Afrikában honos parazita fonálféregfaj. A féreg lárvái a fertőzött víz fogyasztásával kerülnek be a szervezetbe, majd az emésztőrendszerben válnak ivaréretté. A megtermékenyített nőstények (melyek akár egy méteresre is megnőhetnek) a bőr alatti kötőszövetben húzzák meg magukat, majd a fertőzéstől számított egy év múlva megindulnak, és igen fájdalmas keléseket hoznak létre a bőr felszínén a lábszár vagy a lábfej tájékán. Amikor a delikvens a fájdalmat enyhítendő vízbe mártja a lábait, a nőstény féreg a kifakadt kelésen keresztül kidugja hátsó testvégét, hogy a szabadba engedje több ezer utódját. A kezelés egyetlen módja, ha ilyenkor az állat végét megcsípik, felszúrják egy hegyes pálcikára, majd csavarnak rajta egy egészen kicsit, óvatosan, nehogy a kötőszöveti rostokra felcsavarodott féreg nagyobbik része bennszakadjon. Majd a következő napon tovább tekernek rajta, és így tovább heteken át. Ez a procedúra rendkívül fájdalmas (a féreg latin neve, a Dracunculus is arra utal, hogy ez olyan érzés, mintha egy sárkány tüze égetné az embert vagy egy tüzes kígyó tekeregne a bőre alatt), és akár egy hónapig is eltarthat, mire teljesen sikerül megszabadulni az állattól. Ezt a fajta kezelésmódot egyébként már az ókortól kezdve alkalmazzák, és egyes elképzelések szerint a gyógyszertárakon vagy a WHO logóján látható közismert, a gyógyítást szimbolizáló jelkép sem az Aszklépiosz botjára tekeredő kígyót, hanem sokkal inkább a pálcikára felcsavart medinaférget ábrázolja.vadonka | 2015.01.21. 10:49:01Ha afrikába mennék inkább aggódnék az ebola miatt. Tényleg arról mi hír? Nagy a csend!

Egy oldal, ami bármilyen YouTube-os videót szét effektel. Kb mint az LSD-re speed. :)
Ja és ahogy az oldal készétői állítják a Google nem tartja számon ezt az oldalt. :)bungle | 2010.01.19. 12:47:48http://www.yooouuutuuube.com/v/?rows=18&cols=18&id=5wdmSL2-Ock&startZoom=1

Valódi kép, vagy számítógéppel készült? Döntsd el Te!
Prototípus01 | 2009.08.09. 07:18:57mindegyik correct lett kivéve a hifit.









