
Karácsonyfa rakéta üzemmódban. :)
Nálunk még csak a bomba üzemmódot ismerik. ;)Nusihusi | 2010.01.11. 01:46:49Azt hittem, hogy tűzijátékot csinálnak;)
Repül a... repül a... NAGYMAMA!
i | 2010.01.15. 11:28:41Akkor verd ki magadra a tükörben! cső

Oldal
kocsisrepülős motor ;)kamubekLaca | 2009.12.31. 13:14:05A sasost én már láttam élőben. Brutális a karburátor kialakítása... Talán az oldalkocsit annál nem fogadnám el, de a többi része nagyon szép.

Tűzijáték - ahogy a madarak látják.
Makrrlaja | 2010.06.22. 19:49:05sok értelme..

Repülő vs. Madár
Így készül a Nuggets is. ;)piton78 | 2009.12.04. 04:21:17Hagyjuk a madarakat, kérem! Ők csak szépen szállnak a szélben. :)

Egy vérbeli raktáros így pörgeti fel magát munkakezdéskor. ;)
bloodking | 2009.12.09. 07:02:43Igen rágyógyult. Méghozzá azért mert a centrifugális erő miatt a gázkart megszorította hogy le ne essen.mivelhogy egyre gyorsult még jobban dőlt és csökkent a körátmérő. Ezáltal nőt a centrifugális erő mely végül az alany rövid repülés után fájdalmas becsapódás közepette landolt a talajon. melyen mi istenesen röhögünk :D:D:D

A Kung Fu Panda után itt a Karate Tehén...
focuskoma | 2009.12.02. 16:24:04Ehhh xD Erről azonnal ez jutott eszembe. >>> http://www.youtube.com/watch?v=ESqid2cQu8c&feature=related

Arab Emirátusok légitársaságának Airbusa, avagy nesze neked M@LÉV. :D
Nas | 2009.12.02. 21:10:48Mert kereslet az viszont nincs rá, amiből utána a jegyet kifizesd...

Ma Arany János volt a postszöveg írója:
"Repül a nehéz kő: ki tudja, hol áll meg?
Ki tudja, hol áll meg s kit hogyan talál meg?"plantek | 2009.12.01. 16:03:14Ha ez nem bandaleszámolás (ha már NY) a felsőfokon, akkor egy autóbontó szeret előre dolgozni:D

Napi Izés Téma: a levegőszennyezés káros hatásai a környezetünkre. Elég figyelemfelkeltő a videó.
stroppy | 2009.11.25. 05:45:19Meg jo hogy figyelemfelketo!
Hisz macik potyogan az egbol!!!









