
Betyársereg - "Ne bántsd a magyart, mert pórul jársz!"
"A Betyárseregnek nem lehet bárki tagja. Kizárólag életerős, lehetőleg valamilyen küzdősportban jártas, kisportolt, jó kiállású férfiemberek, igazi harcosok jelentkezzenek."
"Egyszer elcsaptak forgalomírányítás közben, azóta csak így merem megállítani az autókat!" :D
cojone | 2009.11.30. 06:09:52Most mi van?? Megállította, holott le is lőhette volna..... :D

Műkorcsolyázó a jégre lép, forogni kezd és kész a lék.
Halat fog és megjelenék, szerintetek is fake? ;Dpepeti | 2009.11.12. 13:55:51LoL FAEK!!!!!!!!4444négynégynégy
JÁTÉKOK.hu nyereményjáték - Az eddig bevett szokástól ezúttal se térünk el, így összesen két hét áll olvasóink rendelkezésére, hogy a megfelelő válaszokat leadhassák nyereményjátékunkba. Ezúttal kisorsolásra kerül a ma megjelent Call of Duty: Modern Warfare 2 egy X360-as, dobozos példánya, amit a BSC Kft. ajánlott fel, illetve a Sony Magyarország jóvoltából egy PlayStation 3-as Ratchet & Clank: A Crack In Time, továbbá a PS3-as vonalat erősíti az EyePet szoftver, amit PlayStationEye kamerával együtt postázunk majd ki. A sor ezzel nem ért véget, ugyanis szintén a Sony jóvoltából gazdára találnak a következő PlayStation Portable címek is: Invizimals - PSP-s kamera szükséges hozzá -, Ghostbusters: The Video Game.Laretta | 2010.09.09. 11:39:32Ratchet and Clank Crack in Time - nagyon karaj játék (már készül a folytatása) :)

"Ügyes vagy cicus, ha végeztünk a padló portalanításával, akkor majd jöhet a szekrény teteje." :)
Nusihusi | 2009.11.01. 03:29:51Takarítónő helyett:]

Pornószínész vagy krumpli?
Tonoic | 2009.10.19. 13:38:11JAjajaja :D

Pörög, mint a villanymotor... :)
mandalorian | 2009.10.13. 23:49:35Én szerelmes lettem ebbe alányba, iszonyú jól átadta a mozgásával a mondanivalóját a baki meg nem az ő hibája volt. Grat neki.

Karma. :D Avagy miért fogadj szót anyukádnak...
1nessa | 2009.10.31. 12:29:57Reakcioja mikor megtudta, hogy valojaban milyen hires:D
http://www.youtube.com/watch?v=z0XQEDRHFhs

Renáta és a nyugdíjkiegészítés
lb7 | 2010.09.30. 11:40:01tegnap tök véletlen belenéztem.... szerintem ő lehet :DDDD de a Zana f*sza már nem fiatal, nem ?? :DDDD

Alternatív ürhajóskiképzés
Schabee | 2009.10.01. 22:42:09ennek már csak a nézésétől rosszul lettem










Az hogy bevándorlók dolgoznak sok helyen, és sokan akarnak kijönni az nem jelenti hogy itt mindent megváltoztathatnak. És mint mondtam ha egy angol jelentkezik pl az ügynökségen akkor tuti hogy ő kapja elsőnek a munkákat aztán a külföldi. Tehát aki akar az tud dolgozni, és a törvények mindenkire vonatkoznak. Igaz minden tele van kamerázva, egyfolytában rendőrökkel futok össze, és a rendőrkocsik tetején kamerák számítógéppel autómatikusan figyelik az autokat, embereket. Csak akarás és törvénykezés kérdése hogy a nemzet hogy irányítja a saját országát.