
Halálosan vicces, pontosabban viccesen halálos jelenetek filmekből ;)
bungle | 2008.03.25. 09:06:17Kazimir küldte: http://uk.youtube.com/watch?v=33KmrZ1muXg
Országos GeneRally Bajnokság
Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!
Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy fórumán.
Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...
Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)
Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR TeaFreemy | 2007.06.18. 12:38:41Szia!
Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz.
Természetesen a játék letöltéséhez vezető utat is.
Megkönnyítem a dolgod, kattints ide: http://generally.rscsites.org/grfiles/generally105.zip
Így a játék már meglesz, már csak versenyezni kell és küldeni az időket, ahogy sok más ember is teszi.
Hogy lehet vele játszani?
Nyomod a gázt, fordulsz és veszed a kanyarokat.
Ha kirpróbáltad, te is meg tudod mondani, hogy tetszik avagy sem.
Csak rajtad áll!
Üdv!
Freemy

A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.
Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.tibz | 2007.04.19. 22:56:02ez régi lehet már jól! veszprémnél még felszabadulás lakótelepet ír :D
A fenevad megszületett! Az utolsó képen látható, amint a vérszomjas bestia pár naposan máris egy harci kutya torkának esik... megrázó jelenetek!Tóth József | 2007.04.18. 20:50:56Ha jól látom, rókamanguszta.

Micsoda jelenet! :)
Schabee | 2008.08.13. 11:40:08ez kész XD

Ha jobban tudod, mint ő akkor jelentkezz a játékukra!
babus | 2007.03.09. 12:39:07Ez igen!!!Ezt érdemes megnézni!!! :D:D:D:D:D:D

Jelenet a Jack Frost-ból: Shannon Elizabeth-et halálra izéli egy hóember. :)
Schabee | 2008.03.25. 00:55:08jujjjjj

L'art Pour L'art - Drámai
egy jól megrendezett jelenetLaci | 2007.09.01. 22:21:28Bosszantó dolog! megint hibáztam. Nem Gall, hanem Galla. Valamit ehetett itt a kölök, hogy folyton leragad az A betü. Úgy látszik át kell térnem eszperente nyelvre: Ezeket nem egészen szeretem, de megnézve el mégsem feledhetem. Egészében véve remeket termelnek.

Terminátor vs Robocop - nagggyon zsíír, ahogy összehozták a jeleneteket!
bandee1219 | 2008.04.21. 19:55:42http://www.youtube.com/watch?v=pGva3yU8RZw
Nem tudom, ez volt-e? :/

Macskák :) Jó pár ismert jelenet, de vannak újak is benne... :)
dorcsi | 2006.11.01. 17:21:22Ez nagyon jó!!!Kacagtam egy jót! :D :D xD









