
Ez nem egy új Flintstons filmhez készült díszlet, hanem egy igazi lakóház
És van valaki, aki hajlandó volt ezért majdnem 3 millió dollárt fizetniArigato | 2017.07.04. 02:19:01Azért azt ne felejtsd el, hogy azon a környéken minden ennyiért megy. De köszi a képeket, már láttam párszor a házat kívülről, mindig kíváncsi voltam milyen lehet a belseje. (Igen, egy időben kb 15 percre laktam tőle)
Akarod tudni, mit látnál, mikor egy aligátor letépi a fejed?
Mert ha igen, akkor ezt a videót neked készítették.VanZant | 2017.07.04. 16:42:00Igen. De más sem járt jobban:
http://velvet.hu/sztori/travis090219/
A székelyeknek igazuk van: „...a medve nem játék.”

Gondolkoztál már rajta, hogy milyen lehet egy méregdrága luxuskocsi raliautóként?
Hát ilyen, ugyanis Jon Olsson egy Rolls-Royce-ból csinált egyet.ERko | 2017.06.30. 13:03:56A túlzás netovábbja. Szerintem

Batman már készítetti is magának a sajátját, csak feketében
Viccen kívül, a nagy energiájú lézer ilyen típusú használata tényleg elég nagy lépés a haditechnikában.suszter | 2017.06.30. 11:46:28Teljesen értelmetlen video.Már ha a címet nézem...

Felcsúton igen pajzánra vették a figurát az űrlények :)
szemantikus | 2017.06.29. 12:41:53Ha elfordítod a fejed és hunyorítasz, akkor ez bizony egy két gombócos fagyi is lehetne, ami a mai viszonyokat elég hűen tükrözi. Ha nem nyalsz, sz*pni fogsz.

Neill Blomkamp sorozatának a második része is ingyen nézhető
Ha lemaradtál volna az első részről ITT olvashatsz róla és meg is nézheted.
Biztos jó valamire az a képesség, ha áthúzhatsz egy mérges kígyót az orrodon, csak még nem jöttem rá mire
VanZant | 2017.06.29. 11:07:31Imádtam azt a reklámot :D
https://www.youtube.com/watch?v=hGsVA6ROuC8&ab_channel=hyppolipot

Ha még betörőnek is hülye vagy, nem sok reményed lehet az életben
VanZant | 2017.06.30. 09:53:36Észt lopni nem lehet :D

Azt hittük a TV2-től jön majd az év legjobb híradós bejátszása, de tévedtünk
Mert az RTL Klubról tudtuk meg, mi a hőség ellenszerethiscow | 2017.06.29. 07:48:53Az a vagany :D de pontosan hol is van ez a forras?

Valahol közép Románia területén, létezik egy igen energikus, balkán-teatro-diszkót (jelentsen ez bármit) játszó banda
Érdemes megnézni, meghallgatni öket (ha te is Béla vagy)









