
A szomszédai se szórakoztak szerintem még ilyen jól...
Ditpet | 2016.01.21. 13:52:14Instant karma.
Azért ilyen falfestéseket el tudnék viselni Budapest ronda épületein is
Nusihusi | 2016.01.21. 00:05:11Ezek nagyon klasszak:)

Tele lehetnek bolhával, hogy ilyen nagyokat ugranak ;)
T1B3R1U5 | 2015.12.31. 20:33:31Nagyon aranyos és igazán igényes film - imádom a kutyákat!
Az Erzsébet híd közepén robbant le a furgonja, ezzel kilométeres dugót okozott, és akadályozta a tömegközlekedést is. Polcszerelés közben átfúrt egy fővezetéket, a zárlattal egy egész utcát borított sötétbe. Januártól ilyenekért is fogházba kerülhet.komcsi | 2015.12.28. 15:45:23Stadionépítés után a börtönépítés lesz az új biznisz?
Úgyis olyan gazdag az ország, mit nekünk majd eltartani a sok börtönbe zárt ember eltartását!

A világ 10 legszebb korcsolyapályája
Pálmafák alatt korizni? Ilyen is van!
Bejgliért iPhone 6?
Van akinek ilyen jól indul a karácsony, hogy az Amazontól drón hozza az iPhone-t. :)Sztumi | 2015.12.17. 16:47:36Olyan gyermeteg ez az álrelál reklám.
Dj Earworm idén is elkészítette a „legnagyobb amerikai slágerekből” álló mashupját. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen műveletlen (?), de összesen talán kettőt ha ismertem... ;)Rolee | 2015.12.08. 12:30:53Köszi a videót, szerintem szereztél nekik egy új rajongót :)
A posztban szereplő mashup egyébként nem rossz, de én nem tudom hallgatni, zavar, hogy soronként változik a szám.

Mit csinálnál, ha 5 ilyen szimpatikus fiatalember becsöngetne hozzád? :D
Anthraxia | 2015.12.04. 23:20:51Elvonják a figyelmet a főbejáratnál míg hátol a csapat másik fele körbenéz xD

Aki nincs fent a Facebookon
Van ilyen ember, és ez most nem poén, nem kamu. Nem lájkvadászat. Milyen lehet az élete? Van neki valódi élete a Facebookon kívül? Mi lehet ott? Sivárság. Mit tesz a fotóival? Mit? Megnézi. És? Megmutatja egy embernek? Kettőnek? Kinek? Nincs jelen az igazi valóságban, nincs szerepe, nem jut levegőhöz. Kénytelen elfoglalni magát valamivel. Na, de mivel? Kimegy a természetbe. És? Egyedül nézelődik ott úgy, hogy egy fotót nem posztol sehová? Akkor ott sem járt. Ki hiszi el neki? Ő maga sem hiszi el az életét. Nem tudja visszakövetni, mi volt vele például egy éve. Főz magának valami kaját. Nagy dolog, mondhatom. Kimeri a tányérba, le nem fotózná, mert minek, és komótosan megeszi az egészet. Volt, nincs, de leginkább sosem volt, mert hol a dokumentáció?bungle | 2016.01.25. 21:26:52FACEBOOK FRIENDS ARE FAKE FRIENDS, STUDY FINDS
http://europe.newsweek.com/facebook-friends-are-fake-friends-study-finds-419189

Pókegérke és a hét másik törpe - Edebede bácsi meséje
Részlet a hétfői Laár Andrással készült interjúból:
- Na és mi a helyzet Edebede bácsival és a beteg meséivel?
- Hát nem ciki? Jön Edebede bácsi ezzel a mézédes, behízelgő stílusával, hogy „szeeervusztok gyerekeeek”. Kiráz tőle a hideg! Nem ugyanilyen, amikor valaki elmegy egy mondvacsinált gyerekünnepségre, és azt mondja, hogy ő a mesemondó? Ugyanezt játssza el, csak önmagát komolyan véve. [...] A gyerekek körüli ilyen tutujgatásos tötyörgés sokszor teljesen hideg, és nincs is mögötte semmi. Na, hát erről szól Edebede bácsi.
Hatalmas! :DDDbungle | 2015.10.31. 11:47:59Darvas Norbert, én azon a fejen majdnem jobban röhögtem, mint némelyik poénon. :D
http://i.imgur.com/rZrbtA7.jpg









