A február végéig tartó akcióban olyan remek játékokért indulhattok harcba, mint a sikert sikerre halmozó Mass Effect 2, vagy a Salem és Rios visszatérését bemutató Army of Two: The 40th Day, aki pedig egy kis zenélésre vágyik, az a Guitar Hero új mellékágával, a Van Halennel találhatja meg számításait. Mindhárom szoftver X360 konzolra kerül kisorsolásra, a nyereményeket pedig az Electronic Arts és a BSC Kft. ajánlotta fel.Purple | 2010.02.13. 13:04:24mert engem pl nem mozgat, én el vagyok a 100 éves kis játékaimmal, és azok folytatásaival :D (sims, tomb raider)
Pszichiátriai eset
Számoljátok meg, hányszor pislog a videó alatt! ;) (Nekem 0 jött ki).
Előző videójáról (azt is érdemes megnézni) egy remix.Mr.T. | 2010.02.04. 13:32:57RE: Gingers Do have souls: MILFS Do have Souls!
http://www.youtube.com/watch?v=NcUeQg0EPbM

A Csodálatos Lúzerkalkulátor - számold ki, mennyire vagy nyomorult!
plantek | 2010.01.27. 22:36:53Bezzeg a szegény emberek szerint egyenesen:D:D

Harcművészeti bemutató hihetetlen kardforgatási jártassággal!
gigo | 2010.02.18. 18:53:58Hát ne haragudj, de ezt a legmélyebb álmomból felkeltve, kávé előtt is leszúrom... ...egy fogpiszkálóval!!! >:]
Hogy a fenébe lehet ilyen nagy támadási felületet hagyni? :O Egy ilyen pörgés bizbasz alatt 6x ölik meg...
Akármelyik kardforgatási technikát nézed - legyen nyugati vagy keleti - arról szól hogy te gyorsan lecsapj, és utánna tudj reagálni az ellenfél támadásaira, gyorsan és hatékonyan védekezni.
Én sem vagyok kis darab, de ennél 100x szebben forgatom még a nagyapám botját is... :D
Tanulni pedig nem abból lehet ha felteszed netre, hanem abból ha vkivel élőben gyakorolsz...
Az operatőr pedig biztos hogy képzett volt, csak egy profi nem röhögi közben halálra magát... ...vagy statívon volt a kamera... :D

Ez a videó érdekes tákolmánya az ittas vezetésnek, a véletlen jó szamaritánusnak és a Happy Tree Friends-nek. :D

A Starbucks Love Project 156 ország zenészeit hívta össze, hogy előadják a Beatles All You Need Is Love c. számát.
Toffy | 2010.01.08. 01:26:31Wow kössz az infót :D nem számítottam hogy a kérésem ilyen gyorsan valóra is válik XD bááár (bocs közgazdász vagyok...) szerintem elkéstek.... itt van a costa meg a coffeshop is.... pesten már nem tom hova lehetne több kávézót rakni :D

Mariza
kichi | 2010.01.07. 00:29:11Én is ilyesmire számítottam :)
Aranyos animáció ^^
26 gigapixeles a világ legnagyobb fényképe.
A Drezdáról készült panorámakép mérete jelen pillanatban világcsúcs. A kép több mint 297 500 x 87 500 pixeles (26 gigapixel). 105 méter hosszú és 35 méter széles lenne, ha kinyomtatnák. A 102 gigabájtnyi anyag konvertálását egy 48 gigabájtos memóriával rendelkező, 16 processzoros számítógép 94 óra alatt végezte el.I. C. Wiener | 2009.12.28. 10:12:48Hova küldhetem? :)

Usher száma "kicsit" feljavítva... Mennyivel jobban szól ezzel a vokállal. :D
1nessa | 2009.12.16. 13:06:08:DDDD
Cobra-matic Retro mod - az old school fonográf megjelenés csak a látszat, valójában egy combos játék konfigurációt rejt a muzeális szerkezet.









