
Stage diving fail :)

Első alkalommal tett közzé részletes, nagy felbontású felvételeket az arizonai repülőgép-temetőként ismert katonai bázisról a Google Earth. A 10,5 négyzetkilométeres területen több mint 4200 kiszolgált katonai repülőt tárolnak, szinte mindegyik gép itt pihen, amelyet az USA légiereje a második világháború óta használt.
yoda_mester | 2010.06.09. 19:48:32Viszont a téren kívűl lehet látni növényzetet!

Repül a bálna...
Nusihusi | 2010.06.05. 21:44:08Ahogy nevet, elmehetne a bájos kacaj rovatbaXD

A Skynet hamarosan öntudatra ébred... ;)
bungle | 2015.10.19. 15:33:33Collaborative Navigation for Flying and Walking Robots
www.youtube.com/watch?v=9PprNdIKRaw

Aradon a város központjában ez a román férfi nem csak vár, hogy a sült galamb a szájába repüljön... tesz is róla. :D
közlegény | 2010.05.19. 14:33:25ja, McNuggets beszállító:)

Itt aztán repülnek rendesen a tanítányok... :D
Tomback | 2010.05.19. 10:41:15balázs fecónak van még mit tanulnia

Szívott pár slukkot, hátradőlt, majd miután elszállt, fejbecsapta a fű. ;)

Újra beindult a rajzás... ;)
Zsottika | 2010.04.30. 00:04:55Az is lehet,hogy idegen űrhajók landoltak a szigorúan titkos csillagkapu program keretében az izlandi vulkán mélyére.......

Unalmas egy meló lehet egész nap a "láthatatlan széken" ücsörögni...
Nusihusi | 2010.04.29. 19:29:21:) Jópofa reklám:) A postszöveg is jó;)

Abban sem szerettem volna ülni...
bungle | 2011.05.14. 02:16:01MADve küldte:
URL: http://news.yahoo.com/s/yblog_thelookout/20110512/ts_yblog_thelookout/video-shows-dramatic-footage-of-lightning-striking-jet-above-heathrow-airport
Szöveg: "Villám csapott a repülőgépbe, mind az 500 utas sértetlen maradt."










www.youtube.com/watch?v=5DNyMqgGlEM