
Fotók a londoni zavargásokról
Futótűzként terjed az erőszak Nagy-Britanniában
London lángokban - Nagyítás-fotógaléria
Tinédzserek téglákkal és baseballütőkkel
Meztelenre vetkőztetve rabolják ki a járókelőket a randalírozók
Zsottika | 2011.08.12. 17:44:58http://www.youtube.com/watch?v=JQkActP-isE
43 évesen már valószínűleg dédnagyszülők lesznek. ;)
CRaPtRaSH | 2011.08.09. 14:23:06inkább akkor már "nállunk" nem?
ez már kicsit túl sok hülyeség meg túlsok 4-es....

Úgy látszik, az oroszoknak is megárt ez a nagy meleg. ;)
lokko | 2011.07.14. 12:23:11LOOOOOOL!!! :D :D :D

Mocskos nagy hasas. ;)
Tooni | 2011.07.12. 23:57:46jahajjj

Akcióban a "Tudományos Rendőrség"!
"Az egész magyarországi törvényhozást lekorrumpálták a zolvaj csaló rablógyilkos talmudistanáci disznó országhódítók" akik "a különféle kormányprogramok keretében tudatosan mérgeztetik az ivartalanító, életrövidítő hatású kálium vegyületekkel a magyar népet."
"A műtrágya-kálisó is ivartalanít, s az is bejut az ivóvízbe, ezenkívül erősen ivartalanít a nagy mértékben konyhasó-hiányos, de a konyhasó "sós ízét" a kálisóval utánzó, vagyis erősen "antifiziológiás"-számos étel és ital is"
Tejfalussy András szerint műtrágyázással, a konyhasó kálisóval való helyettesítésével lassan kiirtják a magyarságot. Tanulmányában még a Biblia-fodítást is hamisították ennek érdekében. Ebben az összeesküvésben pedig benne van gyakorlatilag mindenki, aki az ellenkezőjét állítja :D
(apróbetűs rész: a honlapjának olvasása előtt kérje ki pszichiátere és agysebésze véleményét az esetleges mellékhatások végett. Paranoiásoknak belépni TILOS!)cila | 2011.06.30. 21:19:11Sótlan? Nem. Ocseny haraSÓ.
Mit szöszmötölsz izén kis Nas? Tán szöszmötölőket nevelsz kis Nas?

A nagy visszatérés. ;)
hawkeye | 2011.06.26. 08:57:45
Milyen igaza van.
Reggelenként, amikor meglátom ezt a koszos, szmogos Budapestet, legszívesebben én is visszamennék.... :)

A nagy zabagép
Laretta | 2011.11.06. 21:10:11Egy egész disznóval is elbánna az tuti

Történelmi jelentőségű felvételt készített a Szojuz TMA-20 legénysége a Nemzetközi Űrállomásról, mialatt az Endeavour űrrepülőgép utolsó alkalommal volt hozzákapcsolódva.
Chartreuse | 2011.06.15. 11:42:50Mert nincs ott semmi, ami megérné, hogy oda menjenek...tényleg...semmi.

Valerie Taylor, a "cápákkal suttogó". A videón épp egy nagy fehér cápa eszik a kezéből... reméljük a lábából nem fog. ;)
lb7 | 2011.06.06. 15:56:30Tényleg nem sokon múlik, hogy ne a lábából egyen...

Jó nagy lábon él.
Tooni | 2011.06.03. 10:37:48Miért van olyan nagy szemed, Peter? Hogy jobban lássalak.
És miért van olyan nagy füled, Peter? Hogy jobban halljalak.
De Peter, miért van olyan nagy orrod? Hogy kiférjen rajta az a daganat, ami az agyalapi mirigyemet nyomja:
http://www.neurosurgery.ufl.edu/patients/images/transphenoidal-pituitary-surgery.gif









