
A bogotai nőkkel nem lehet packázni
A történet szerint a fószer megpróbálta kirabolni a nőt, de a végén visszanyalt a fagyi.lilaflexninja | 2016.05.30. 07:24:18Basszus még a zokni se maradhatott!
Óda a klitoriszhoz
A furcsamód cseppet sem NSFW klipről nem tudtam dönteni, hogy bünti, oktatóvideó, vagy mi is igazából, még a kategorizálásával is bajban voltam. Humorizélük, Bébz? Ami viszont biztos, hogy magával rántott, egy idő után már én is énekeltem.lackópetykó1 | 2016.05.28. 11:35:55Egy Frog Leap Studios feldolgozás szerintem azért ráférne. :D

A minibárt bárkának hívják? De étteremnek sem lesz rossz. :)
közlegény | 2016.05.22. 20:10:29pl. hód az étlapon?

Miért nem tudnak a lányok kódolni?
Strogg | 2016.05.20. 23:41:14Lehet félreértettük egymást. Pont hogy egyetértek veled. :)

Őrült nők ketrec nélkül :D
Legatus80 | 2016.05.15. 16:46:14Hát érdekes..... :D

Növényhatározó kiegyensúlyozott kutyákoknak :)

Olga tortái
bungle | 2016.05.11. 13:23:12Ezek a japán zselé izék is jól néznek ki (kérdés, hogy az ízük is jó-e):
http://funpic.hu/p/55525

Húsz emberrel szabadult el egy ballon Berlinben
A ballonon rekedt emberek közt egy 11 fős norvég osztály is volt.hawkeye | 2016.05.05. 07:19:59
Az öregebbek emlékezhetnek rá, hogy a Westend tetején is volt ugyanilyen ballon. Azzal is volt gond, két alkalommal is beragadt a csörlő.
Szerencsére szél az nem volt, de a második alkalommal közel két órán át nem tudták visszahúzni a lufit. Viszont az utasoknak volt idejük kigyönyörködni magukat Budapest panorámájában.... :)

Rendesen eltángálták a magamutogató törököt a buszon
Ahogy nézem szerintem még élvezte is.közlegény | 2016.05.03. 20:10:54mehnethjegyekeht legyehnek szíveshek! :)

Hölgy a BMW-ben: „Ha én tolatni akarok, akkor tolatni fogok!”
Állítólag még azóta is rükvercben megy, mindenen keresztül... ;)hawkeye | 2016.04.28. 08:39:21
A BMW így műxik. Nem tudtátok...?









