Ő Péterffy Tamás, vagy ahogy a világ ma ismeri, Thomas Peterffy. 21 évesen, 1965-ben emigrált az USA-ba, mindenféle angol nyelvtudás nélkül. Ma a világ 189-dik leggazdagabb embere, becsült magánvagyona 5 milliárd dollár. Dollármilliókat költ annak a hirdetésnek a sugárzási költségeire a CNN-en, a CNBC-n és más csatornákon, melyben arra buzdítja az amerikaiakat, hogy szavazzanak a republikánus jelöltre, Romneyra. "Amerika gazdagsága a sikerre vágyó emberek igyekezetéből születik. Ha rosszat mondunk és állítunk erről a motivációról, erről az ösztönző vágyról, akkor megfosztjuk az országot attól a gazdagságtól, amely a rászorulókat segíteni tudja. Igen, az (egyenlősdi ál-)szocializmusban a gazdagok szegényebbek lesznek, de a szegények még szegényebbek, mert az emberek elveszítik a motivációt arra, hogy keményen dolgozzanak és munkahelyeket teremtsenek."Nope | 2012.10.18. 23:00:16Biztos az ő vagyonát is beleszámították, mikor megmondták hogy a magyar átlagbér 220 ezer forint.
Egy hétig feküdt kómában egy jónevű amerikai idegsebész, aki most azt állítja, hogy ezalatt az univerzumnak egy másik, mélyebb dimenziója tárult fel előtte. Meg van győződve róla, hogy a halál nem a tudatosság vége, sokkal inkább egy nagy, kiszámíthatatlan, pozitív utazás újabb fejezete.
Ti mit gondoltok?norbertvincze | 2014.12.15. 01:57:46http://www.spiritscienceandmetaphysics.com/harvard-neurosurgeon-confirms-the-afterlife-exists-proof-of-the-soul/

Kattintás előtt tippelj, mit csinál a bácsi abból a tuskóból? (kis segítség: nem fogpiszkálót ;) )
Nope | 2012.10.09. 19:58:11Ugyanaz a srác mint múltkor, csak most iPad tartót ...

A telefontársaságod figyel téged!?
Miféle adatokat gyűjtenek a telefontársaságok? Malte Spitz mit sem sejtve kérte meg németországi mobilszolgáltatóját, hogy ossza meg vele a róla tárolt információkat. Több teljesítetlen kérés és egy per után Spitz kézhez kapott 35.830 sor kódot - élete fél évének részletes, majd' minden percéről szóló beszámolóját.norbertvincze | 2014.07.10. 02:14:43az elején lévő gondolat jutott eszembe (berlini fal) erről a cikkről:
Pentagon spent millions studying how to influence social media
http://rt.com/usa/171356-darpa-social-media-study/

Hogy mit rejteget a Facebook és a Google a háttérben? Milyen piszkos technikákat alkalmaznak?
Eli Pariser előadásában megtudhatjátok milyen kontroll alatt van az információ... (magyar felirat elérhető)norbertvincze | 2012.09.19. 17:41:15: ))
egyébként kicsit finoman fogalmaz a srác, nem engedte ki úgy szerintem ahogy szerette volna: )

Amiko én se értem mit mond a tesvír!!!44
turbo5 | 2012.09.18. 22:01:15Szerintem nem olyan gaz, ez (ennyi alapjan) a normalisabbak kozul valo

Mit szólnátok hozzá, ha nálunk is ilyen buszok lennének? :)
7sleeper | 2012.09.19. 20:19:27milyen tamás?

Ha unjuk a tipikus hívásvárakoztató zenéket, itt a lehetőség, hogy magunk szabjuk meg mit halljunk...
Dmckayals | 2012.09.12. 09:35:42Nem, mert ott nincs hova rakni a "kottát" :)
Hihetetlen! 1 000 000 000 000 (egybillió) képkocka/másodperces felbontású kamerát fejlesztettek ki az MIT-n. Ez olyan gyors, hogy a fény terjedését is képes megörökíteni.Lacci | 2012.09.14. 07:15:57Volt egy danúvia motorom ,ha a sebváltót 3.-ba tettem mindig elaludt a lámpa ,visszatettem 2-be égett ,később rájöttem a megoldásra ,3.-ban már olyan gyorsan mentem , hogy elkerültem a fénysebességet !

Mit szóltok az új Toyota reklámhoz, ill. a videóban látható modellhez? ;)
Bogi22 | 2012.08.27. 20:29:05Aha :D jól van .









