
A fények elhalványulnak, diszkrét liftzene szól, én pedig ünnepélyes keretek közepete kihirdetem a mangattack.huval közös játék végeredményét és ezzel egy ütemben a nyerteseket is értesítjük.
A helyes válaszok:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon? Nyári srácok
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack? 1
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack? 4
Akik a vastag betűvel szedett válaszokat küldték el mailben, azok most reménykedhetnek, hogy ők lesznek a nyertesek. Őket viszont nem fogom tudni ide kiírni a polgári nevük védelme érdekében. Ha gondolják, majd itt kommentben jelentkeznek és elmesélik milyen a nyeremény.
Hiszel Istenben? Így áll jelenleg a statisztika...
bandee1219 | 2008.03.08. 18:17:07Kizárt, ő van legfelül. ;)

Kimaradt Balázs show jelenetek.
CRaPtRaSH | 2008.03.03. 13:00:57a szende nyuszifiu részbe rányomtam volna 2 kurvanagy fület :DDD

Sarki fény Yellowknife (Kanada) felett
bungle | 2008.05.15. 11:51:10cancer1 küldte:
http://freshpics.blogspot.com/2008/05/aurora-borealis-northern-lights-by.html

A manga (漫画) a képregény japán nyelvű általános elnevezése, Japánon kívül a japán mangák jellemző stílusában készített képregényekre használják, szűkebben csak a Japánban készültekre.
A klasszikus japán ukiyo-e festészet és a nyugati művészeti hatások találkozásából fokozatosan jött létre, míg mostani jellege kialakult, s a köztudatban – főképp Japán határain kívül – összeforrt a japán popkultúrával.
Ennek örömére a mangattack.hu szerkesztősége felajánlott pár könyvet a témakörben.
A megszerzéséhez csak a következő három kérdésre kell a megfelelő választ elküldenetek a jatek@ize.hu címre:
1. Milyen címmel jelent meg a Pirontan című eromanga/hentai szerzőjének, Hiroki Otsukának másik mangasorozata Magyarországon?
2. Hány eromangát/hentait jelentetett meg eddig összesen Magyarországon a Mangattack?
3. Hány új mangát jelentet meg az április 19-20-án a Petőfi csarnokban rendezendő SakuraCon alkalmából a Mangattack?
Azon helyes válaszok közül fogunk sorsolni, amik vasárnap 23 óra 59 perc 59 másodperc előtt érkeznek be.
Ui: a képre kattintva sok segítséget kaphattok a válaszokhoz ám!rezlavor | 2008.03.06. 14:21:42masodperceken belul unnepelyes keritesek kozepette meghirdetem az eredmenyt.
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.süti | 2010.03.29. 21:28:47egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D
A Bon-Bon együttes kompromisszumok nélküli életigenlést sugárzó, vadonatúj videoklipje. Maga a mondanivaló nem hatol túl mélyre, de a kétségkívül releváns, társadalmi szintű jelenséget megtestesítő alaptémát lelkiismeretesen körüljárják, és az ún. abszolút rímekkel párosuló, nívós dallamvilág szintén nem hagyhat kívánnivalót még a legvájtabb fülűek szemében sem.
Ja: próbálják meg kikapcsolni! Nekünk mindezidáig nem volt szívünk hozzá.koocos | 2008.04.29. 11:39:145 másodperc után kikapcs...

Szurikáta kis identitás zavarral. Csórikám kutyának képzeli magát. :)
(igazából ez már megint egy cicás post... ;) Tudtátok, hogy a szurikáta a szuahéli nyelvből származik, jelentése "szirti macska"? Nem vicc!)bandee1219 | 2008.01.19. 11:14:01Power ranger csizma: http://www.mooncostumes.com/image/1687
No meg egy fegyver sem árt: http://www.hellokittyzone.com/wp-content/uploads/2007/12/hello-kitty-ak-47.jpg
Azt már indulhatsz is a vadonba. :)

Oroszok, ha unatkoznak... (ilyen képeket csinálnak).
bandee1219 | 2007.12.27. 09:47:58Szerintem cserélgették a ruhákat, a pinért is és igen, a gatyát is. Oo

The Passion of Zombie Jesus
Azt hiszem jelentős filmtörténeti alkotással állunk szemben, még díjat is nyert. :DKestrell | 2007.11.25. 19:38:52Eddig is az voltam...szal még mindig Qrvavicces :D










Már nagyon izgulok :D