
Egy újabb japcsi vetélkedő. Most kicsit érdekesebb a tétje. ;)
csildi | 2010.03.11. 10:52:28Bírtam a végén a kiskopaszt. :D
Ha hiszel magadban, nem létezik lehetetlen! ;)
andras33 | 2010.03.12. 11:17:28Ledöntött fát már meg lehet gallyazni...

Pirítsunk kicsit másképp...
Nem túl sok, de annál ütősebb pirítóskészítő gépezetek...cila | 2010.03.13. 10:58:13Tapasztalatból tudom, hogy a végére hagyják a csattanósat. Igen, nekem a Magimix kell!
Szinte már látom magam a TV-reklámokban: "Imádom a fokhagymás-vajas pirítóst. Mióta ezt haználom, nemcsak bő helyet kaptam a BKV járatokon csúcsforgalomban, de a bérlet árát is megspóroltam. Tényleg Medzsik!"

XXS-es óvszer 12-14 éveseknek
zotyabá | 2010.03.08. 20:47:44Ezt nem értem, /a kézről ítélve/ egy néger kínál a sárgáknak, vagy kistücsköknek óvszert?

DJ Teller Zsuzsi néni után itt egy kicsit brutálabb DJ Nagyi.
bungle | 2010.11.10. 09:48:27Granny DJ Plays First US Gig
http://www.youtube.com/watch?v=rqLsrT255sg
Kadykchan a sok kicsi város közül az egyik volt a Szovjetunióban, amelyik az unió szétbomlása után elnéptelenedett (korábban szerepelt már ebben a postban több szellemváros között). A várost Pripjatyhoz hasonlóan hirtelen hagyták el, így ha valaki manapság látogat el oda, öregedő játékokat, könyveket és más holmikat talál ott.RokkantTroll | 2010.03.03. 21:05:08A válasz egyszerű: nincs lakosság ergo nincsenek apacsok sem.

Kicsit sok volt a fordulat. ;)
Tooni | 2010.02.24. 10:31:26Összefüggés lehet a semmibe eltűnő fél pár zoknik, az alsóneműk és a netre felkerülő videók közt...

Rendesen kicentizte az öreg a garázst... a kiszállási metódus hatalmas! :D
Dawe | 2010.01.26. 19:36:15reméltem hogy a csomagtartóból mászik elő vagy a tetőablakon :D

Ezt egy kicsit elk*rták... ;)
Gabi69 | 2010.01.30. 22:51:31Most már nem nagyon merem használni se a Pistit se a kefét.:DXD

Mi az, hogy kicsi???
Errtu | 2010.09.12. 20:03:35Valami hasonló: http://www.webofentertainment.com/2010/08/so-tiny-and-so-amazing-is-earth-40-pics.html









