
Eközben Nicaraguában... Chuck Norris átsegít pár utast a túloldalra (ő húzza a buszt)! ;)
superxaba | 2011.01.25. 08:45:21miért ennyire fontos neki átmenni?
Amikor a bátorságot összekeverik a hülyeséggel, na ez az úgynevezett "autószörf".
"Egy cseppet sem veszélytelen" autószörfös jelenet a Hókusz-Fókusz riportjában. :DShifty | 2011.01.23. 18:14:44mi astra kombi hátulján csináltunk régen ilyet, persze az valamivel "biztonságosabb" (lol) volt...de már felnőttünk (na persze) :D

"Az oroszok már megint unatkoznak..."
brier | 2011.01.25. 15:21:20gyerekszobák ma már tényleg nincsenek????

"Jól van, jól van, már veszem is fel a munkaruhám..." ;)
CRaPtRaSH | 2011.01.05. 12:35:24nem hiszem el, milyen tuskó vagy...
azt hittem titokban marad...
:(

Minek veszekedni, ha verekedni is lehet? :D
Rolfkopter | 2010.12.16. 20:25:06Koszos cigányok
"A fekete péntek a hálaadást követő péntek elnevezése az Egyesült Államokban, mely ott a hagyományos karácsonyi bevásárlási szezon kezdete. Sokan szabadságot vesznek ki erre a napra, ami megnöveli a lehetséges vásárlók számát." (wikipédia)
Előnytelen küzdelem... még jó, hogy szegény kis állatok félnek egy ilyen veszélyes fenevadtól! ;)
bungle | 2011.04.27. 13:06:29"Takarodsz vissza azonnal!" :D
Hiába, az állatok királyával nem cicázunk...

A lányok nehezen veszik az akadályokat... :D
sahinel | 2010.11.14. 06:56:03A kemény tesi tanárokkal az a gond hogy marhaságot csinálnak. Meg kell szerettetni a gyerekkel amit csinálni szeretne. Ez lenne a lényege, és hogy felméreje miben jók. Én végig 5-ös voltam tesiből mert versenyszerűen sportoltam. De pl szertornát is azért szerettem meg mert engedtek marhulni játszani, és közben tornát is elkezdted tanulni mert jól érezted magad. De volt olyan aki velem is kötekedni akart aztán nem tudott tesin megfogni ezért békénhagyott. A tanár a gáz leginkább, meg az ha magától vállalja be pedig tudja hogy halál béna. Inkább a tanárra voltam mérges ha ilyet láttam. Ahol jó a hangulat oda szeretsz menni és csinálod. Ugyanez van a gyerekekkel. Ez a halál komolyan venni a tesit mert az tantárgy egy nagy rakás fos. Vannak akik jó sportolók, vannak akik tudósok, stb. Olimpiai bajnok nobel díjjast még nem láttam.

Eközben Oroszoszágban... (jó az idő).
csildi | 2011.03.14. 09:18:34En azt a kisfiut neztem vegig szinte, aki allandoan a nyomaban van - aki a kontost is odaadta neki. Az a fia lehet?

Kínai gyorsvasút 400 km/h-s sebességgel. A 202 kilométeres táv így 45 percre rövidült.
Kedden hivatalosan is átadták a Sanghajt Hangzhouval összekötő gyorsvasútvonalat, melyen a CRN-380A típusjelzésű vonatok közlekednek. A vonaljegy 2300 Ft-nak megfelelő jüanba kerül (első osztályon se vészes: ott 3700 Ft).norbertvincze | 2014.05.11. 04:50:12most már 3000km/h a tét a kínaiaknál:
http://rt.com/news/158116-china-super-maglev-train/









