
A legrégebbi számítógépes animáció, 1968-ból. Mi másról is készülhetett volna, mint egy macskáról. :)
Tooni | 2010.04.21. 17:24:38És nyávogást miért nem raktak hozzá külön? Macska csak volt! Az debugolta a számítógéptermet az egerektől! :D
2010 WorldCup Grill Gép A 2010-es WorldCup-ra készítették el ezt a remekbe szabott gépet. Már csak egy projektor kell a kertbe.

Modding viktoriánus stílusban
freetzee | 2010.05.23. 20:21:13Türelem, rózsát terem...
Vagy orgonát, vagy orgona szerű számgépet... :P

Az A380-as mod inkább egy repülő, mint számítógép.
cila | 2010.03.31. 17:27:14Ha olyan a hangja mint egy Air Bus-nak (vagy hogy írják), ki kell tiltani a lakott területekről.
Szerintem ez egy porszívó.
Nem tudom hány megás,
lehet, hogy több gigás,
úgy saccolom, kertben
öt centire leás.

Örökre emlékezetes nap marad az esküvői vendégek számára... :)
dénes | 2010.03.25. 21:49:34erről az a régi vígjáték jutott eszembe amelyikben egy fényképezésen meghal az összes élő angol királyi családtag és valami balfékről kiderül hogy valami úton módon rokon és kinevelik.

A természet számokban.

Ütős videó a szomorú valóságról: Magyarország számokban 2002-2010.
Ezek 'a mi éveink'.Purple | 2010.03.20. 07:16:41most már igen :D remélem tényleg nem volt komoly. addig csak röhejes volt, most vicces :D

French Roast - Oscar-jelölt animációs rövidfilm.
Egy flancos párizsi kávézóban egy feszült üzletember észreveszi, hogy elhagyta a pénztárcáját, és nem tudja kifizetni a számlát. Hogy időt nyerjen, rendel még egy adag kávét...he | 2010.03.05. 02:01:43Remélem nem ilyen lesz a majdani anyósom.

Egy kis statisztika, hogy mennyi is az annyi a neten. :)
benko88 | 2010.03.01. 23:15:09igen eol, Romániában HI5-ot használunk de szerintem 90%-a a Romániában élő magyaroknak fent vannak az Iwiw-en is, sőt még Erdélyben élő románok is vannak az Iwiw-en akik tudják egy kicsit a nyelvet. A szín pedig megfelel a HI5-öt jelölő színnel (rózsaszín itt is ott is :p)

Superplexus - a játék célja, hogy egy három dimenziós, számos kihívással tűzdelt labirintuson (perplexus) sikeresen vezessük végig egy fémgolyót.
focuskoma | 2010.02.22. 12:24:58xD
A részletekre még nem gondoltam. Azt rád bízom. :D









