
„Figyejjé má', inkább segítsél, jó?”
Magyar női kamionsofőr kalandjai Angliában. A hülye angol meg kerítést rakott oda és még magyarul se tud! ;)
Ilyen lenne, ha a graffitisek normális betűtípusokat használnának
Dmckayals | 2016.07.26. 12:49:16Ugyanez volt az első gondolatom. A Grafity egy kép, aminek van művészeti értéke. A Tag mag egy igénytelen és öncélú magamutogatás, hogy itt jártam és felírtam a nevem. :P

Szása most jobban jár, ha csónakkal megy dolgozni

Ez van srácok ;)

Ti mit tennétek ha lehetséges lenne az időutazás?
Hát naná, hogy visszautaznátok és meggyőznétek a 10 éves énetek, hogy tanuljon gitározni, hogy a jövőben több nőt fektessetek meg.
Vigyorogva húzta rá a nő a kormányt a motorosra, aztán jött a meglepi
justil | 2016.07.12. 03:21:55Ha legalább összeszarja magát, szerintem megéri :)

A Brexit egyik már érezhető negatív hatása a növekvő xenofóbia
Cableguy | 2016.07.02. 08:22:05és nem a xenofóbia miatt kezdeményezték a brexitet... ááááááá dehogy...

Segélyhívó okosgyűrű nem csak bajba jutott nőknek

Ilyen a novoszibirszki telihold
hawkeye | 2016.06.25. 09:38:12
Erről a formuláról lehetne bővebben...?
Vízipisztollyal még nem csináltam.....
:)

Pussy Noodle
A legkeményebb reklám amit eddig láttam. Egyébként nyugi, még a japók sem ennyire betegek, egy Netflixes sorozatból van ez a reklám.Hantaboy | 2016.06.21. 18:50:51Azért én biztos vagyok benne, hogy van valami valóságalapja a reklámnak... :D










Lehet, hogy a rossz helyen befordult vonatos rokona a sofőrnőnek...?!