
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az aguti, a tengerimalac egyik rokona. Furcsa testtartása és járása miatt eléggé feltűnő jelenség, de aranyos és szeretnivaló. :)
Ásni próbál zavarában. :)
És a picik... :))
Már csak pár nap maradt a jelentkezésig...
weedjay | 2008.05.23. 20:41:37én is nézegetem, mióta felhívtak :D Már várom mikor lehet szavazni, kíváncsi vagyok :)
Will Eisner képregénye valószínűleg hazánkban kevésbé ismert, azonban Frank Miller a Sin City és a 300 kreátora fantáziát látott a különös történetben, így a Sin City hangulatára hajazó stílusban jelenleg is gőzerővel készíti a The Spirit-et, mely 2009. január 16-án kerül a filmszínházakba.armedarmy | 2008.04.22. 16:34:44a plakát egyből szemet szúrt, hogy "hmmm ez királynak tűnik!", úgyhogy megnéztem a trailert, ami pedig a "hmmm ez ritka szar!" fajtából való. De a végén úgyis a film lesz a döntő...

Meteorológiai kis rovatunk jelenti: hétvégén fasza idő lesz!
Balázs | 2008.04.13. 14:04:00jah:D nekem is kéne ilyen tömörítő mer a winzip nem tud ilyet :D

Még igazából meg sem jelent, de már elfogyott a GTA negyedik része?!?
Mappa | 2008.04.14. 08:50:0810x annyi mint itt ! de nem is kell annyira "nyugatra" menni érsd itt usankát már az osztrákoknál is bőven a többszöröse mint itten

- Régóta akartál tetkót, de még nem szántad rá magad?
- Nincs meg a kellő anyagi motiváció?
- Nem tudsz választani a sok forma közül?Mi adjuk a mintát és a pénzt is!
Ha Te is a szabás-varrás szerelmese vagy és bevállalod, hogy bármelyik testrészedre, bármekkora (de minimum 3x3 centis) IZE.HU logót tetováltatsz igaziból, mi adunk hozzá 100 ezer forintot. (Meg egy hivatásos tetoválót!)
Jelentkezés, további infók kattintás után.[conejillo] | 2008.05.06. 21:36:50én megcsináltattam volna :D kár hogy csak most láttam.. :P

Hamarosan új faj jelenik meg az akváriumainkban és vízeinkben. A neve: Robohal. ;)
Valamint a bologatós kutyáinkat is ideje lesz lecserélni erre.Dawe | 2008.05.31. 16:49:57valyon mekkora lesz rá a méretkorlátozás?

Véres jelenetek az ágyban... avagy mai ismeretterjesztő rovatunkban az ágyi poloska.
"Az ágyi poloska kizárólag emberi vérrel táplálkozó, jellemzően éjszakai állat, mely csak behurcolással jelenhet meg környezetünkben. Videófelvételen rögzítették, amint a rovar emberi vért vett magához az éj leple alatt."Pár éve poloskainvázió sújtotta az ausztrál szállodákat, 15 és fél milliárd Ft-os kárt okozva. Csípése akár ilyen tüneteket is okozhat.bungle | 2014.09.17. 10:12:52http://index.hu/belfold/2014/09/17/kecskemeten_terjed_a_verszivo_agyi_poloska/
Szegény bogarak. Biztos nagyon megijedtek! Vicces, hogy mennyivel nagyobbak vagyunk náluk, és mégis mekkora pánikot tudnak kelteni puszta jelenlétükkel! :)Laci | 2008.03.26. 17:54:32Csótány sétány.
- Apúúú!
- Mivan?
- A konyha televan svábbogarakkal!
- Erigy anyádho' ő tud németül!...

Pofára esések
r3clbull | 2008.03.14. 20:56:09hát ezek mekkorák...a kutyás az eccerüen levert...:))










http://www.youtube.com/watch?v=oOz1jPf4Lyg&feature=related