
Békéscsabai szurkolók üzenete a kieső helyen alló csapatuknak...
Kiscica | 2007.06.09. 18:08:30ciki
Kicsit szurkolás? Fenerbahce szurkolók - ez igen, gyerekek...
Statikus | 2006.11.29. 18:24:22Ahhoz, hogy ez megáll, semmi köze az építésznek! Marhára semmi!
A statikusnak inkább!









