
A szőke nő esete a motorolajjal ;)
bungle | 2013.06.28. 17:45:26A szőke srác esete az Izés posttal. ;)
- Van szivargyújtó a kocsidban?
- Ja.
- Akkor dobd ki a pi**ába!Randal Graves | 2013.06.25. 19:26:04És senki se használjon benzines öngyújtót mert fel fog robbanni. De ezekben a videókban is már milyen balfaszok vannak? elöbb 10 littyó benzinnel körbelocsolják a kocsijukat és ha meggyullad csodálkoznak.
Aki tudja mi miért ég, az megcsinálhatja ezt a mutatványt, aki meg nem az ne fogjon hozzá. Kérlek mesélj egy tűzoltónak valami olyat a tűről, amit nem tud.

Hogyan szabadítsd meg guminődet a ráncoktól! ;)

Pumpcast - spontán karaoke :)
jackherer77 | 2013.05.29. 11:24:52Én ezen elérzékenyültem. :) Boldog emberek!

Beszívták a benzingőzt
roberto | 2013.05.03. 19:59:33Folyamatosan terhes.

Milyen segítőkész sofőr, segít a bajbajutott autósnak eljutni a benzinkútig!
Jézuska | 2013.03.31. 21:37:04Tempomattal meg sem érzi, hogy valamit tol maga előtt.

Jó lenne megnézni annak a víznek a benzintartalmát! :D
Az amerikai hadsereg tesztelte 1959-ben a lebegő autóját, a Curtiss-Wright Model 2500 Air Car-t. A jármű a jól ismert légpárnás hajók techikájára épült. Bárki tudta vezetni, aki elboldogult egy utcai autóval. A kocsi elérte a 55-60 km/h-s sebességet és egy tank benzinnel két órát tudott repülni. Komoly hátránya volt viszont, hogy csak sík felületen volt képes haladni. Ami viszont lehetett bármi, beton, havas-jeges út, homok, víz, stb. Egy évvel később megjelent a négy üléses kivitel is, de valamiért a hadsereg 1961-ben leállította a további fejlesztéseket. A tesztjárműveknek azóta nyomuk veszett, és a lebegő autó irányvonalat azóta sem vette fel semelyik gyártó sem.Samu. | 2013.03.12. 16:12:27kereket több ezer éve használunk valamilyen módon. a levegőhöz még nem értünk, jobb is hogy nincs forgalomban :D

Ablakmosás - rosszul csinálod!
Cableguy | 2013.01.24. 23:55:22Ahogy Hofi mondta:
Képzeld el, az idők szavára hallgatva, március 30-án a fürdőkádat televettem benzinnel.
Ne vigyorogj, te is televetted! Emlékszem, a kútnál, a sorban előttem álltál, ...egy óra múlva meg mögöttem...
Na képzeld el, televettem a kádat benzinnel. Na az agyam, az mindjárt lelökte a szíjat, képzeld el, ott a kádban a benzin, gondold el. Jajj! Anyósom meg leengedte, azt hitte, öblítővíz!
Hogy nem szakad rá a... Leengedi a benzint!!!
Úgy sajnáltam, ...hogy nem gyújtott rá.

Cat-alizátor. :)
gyocska | 2012.12.08. 12:19:46Kutya+Wartburg nálunk is, szimatolta amíg be nem szédült. :)









