
A Kids React a TheFineBros filmkészítők (ők titulálják így magukat) agyszüleménye. A lényege, hogy éppen aktuális videókat mutatnak meg különböző korú gyerekeknek, és a reakcióikat veszik fel. Néha meg még igen komoly témákat is átbeszélnek velük. Mint például Osama bin Laden halála.
A linkelt oldalon megtaláljátok csatornájukat, ahol a többi része van ennek a shownak, sőt a többi showjukat is. Igazából biztos vagyok benne, hogy volt már tőlük itt videó, csak nem találtam meg.
A poszt üzenete pedig, hogy van még remény, mert léteznek még ma is okos gyerekek.
Casemod Competition 2011 névvel indított el egy modding versenyt a Cooler Master. A versenyen egy Magyar induló is részt vesz, méghozzá Moddingboy, a MTH versenyről jól ismert Mézeskalács házikójával.
Nagyon veszélyes! :D

Orosz rulett a Facebookon - aki veszít az elveszti a virtuális életét, vagyis a Facebook profilját! ;)
Nusihusi | 2011.05.13. 23:15:19Csak kevésbé veszélyes, mint a sima orosz rulett:D
Februárban már volt egy post a Gyöngyöspatán kialakult helyzetről, azóta azonban folyamatosan "áll a bál" a heves megyei községben. Csak pár cím a mai hírekből:
Több száz rendőr Gyöngyöspatán az esti verekedés után
Videó a gyöngyöspatai estéről: provokáció fegyverrel, nemi szervvel
Verekedés Gyöngyöspatán: mi az igazság?
Durva képek - továbbra is feszült a helyzet Gyöngyöspatán
Feszült a helyzet Gyöngyöspatán a keddi verekedés óta
Érkeznek betyárok és kommandósok: Gyöngyöspatán vészjósló a hangulat
Áll a bál: ENSZ- és NATO-csapatokat hívtak GyöngyöspatáraKavisánczky | 2011.04.30. 11:22:49Ajánlom neked Móricz Zsigmond Rokonok című művét, abban tökéletesen benne van, hogyan is működnek a dolgok. Ha az embert folyamatosan ellehetetlenítik és elgáncsolják, akkor már valóban kevés lehetőség maradt a békés megoldásra. Ahhoz nem kell magyar média, hogy az ember érezze, hogy szarul él. Hogy egymillió ember az országban alkoholista és nem is hajlandóak tenni, mert ez az egyszerűbb út. Hogy tele van a szolgáltatói szektor hihetetlenül tapló emberekkel, akik a saját nyomorukat rád is kiterjesztik - pedig sokuknak a segítségnyújtás lenne a feladatuk. Plusz ne forgasd ki a szavaimat: azért mert azt mondtam, joga van valamihez, nem azt jelenti, hogy élnie is kell vele. Én is ugyanannyira egy civilizált megoldás híve vagyok, mint te, csak ha senkinek nem áll érdekében egy civilizált megoldás, úgy nehéz tenni valamit.
Ja és még valami, hagyd ezt a leereszkedő hangnemet kérlek. Azért, mert fiatal vagyok, én is jópár dolgot a saját bőrömön tapasztaltam meg sajnos, nagyon jól ismerem azt az életvitelt és közeget, amiben ezek a prolik felnőttek - veled ellentétben, úgy tűnik :P

- A veszekedés legjobb része a békülős szex!
- Ezért utálok veszekedni apával...sf | 2011.04.22. 09:47:43családon belüli erős szag...
A srác egy híján húsz, testében több a tesztoszteron mint tini egy Justin Bieber koncerten. Mellette a csaj, akinek fel kell vágni, hát apu verdájával először lelépnek, majd ő odalép, de jaj, jön a kanyar, éles és veszélyes, tehát nincs más választás, köszönni kell az ároknak.Derill | 2011.04.18. 11:04:25ez a post szöveg....

A japán rózsaszín tatu különösen veszélyes, nem ajánlatos vele ujjat húzni!
Nusihusi | 2011.02.24. 23:15:09Ez is valami "művészfilm"?o.O

Indiában nem az apuka viszi az oviba a 4 éves gyereket, hanem a gyerek az apukát dolgozni. ;)
(Egy szóval tudnám illetni azt, aki ilyet megenged: idióta!)brier | 2011.02.05. 10:21:52ez nagyon nagy :DDDDD

Robbanás egy orosz bevásárlóközpontban. Állítólag nem merénylet volt. Az orosz hatóságok közlése szerint két halottat találtak és legkevesebb öt ember sérült meg a robbanásban.
Az viszont biztos, hogy domogyedovói repülőtéren terrorcselekmény történt. A hivatalos közlemény szerint ott, 35 ember vesztette életét és még most is több száz sebesültet ápolnak a kórházakban.
Helyszíni beszámolók
Videó a robbanás pillanatárólMaccoyi | 2011.01.26. 14:32:21Én kavartam meg egy kicsit a két sztorit, de már javítottam. Köszi










https://www.youtube.com/watch?v=N4pj7RByIeA